Skocz do zawartości

Strona i zaplecze na jednym serwerze


patro

Rekomendowane odpowiedzi

1st: nie chodziło o stronę pozycjonowaną i zaplecze do niej, a stronę z jako takim contentem i zaplecze ogólne na subdomenach; to chyba rozumiałeś od początku.

To chyba raczej źle zrozumiałem :) Myślałem, że chodzi trzymanie strony pozycjonowanej a na subdomenach trzymanie zaplecza.

2nd: czy masz jakieś doświadczenia z banowaniem przez google całych domen z powodu spamu na subdomenach, lub z banami samych subdomen?

Tak dostałem bana na jednej subdomenie, lecz nie odbiło się to na innych subdomenach ani stronie głównej.

3rd: nie chcesz chyba nikomu wmówić, że blog z dwoma artykułami napisanymi jeszcze w tym miesiącu zawierający linki w tekście do strony nie mają na celu jej pozycjonowanie?

Oczywiście, że mają te linki pozycjonować, lecz sama strona jest dla mnie stawiana na tym samym poziomie co te katalogi co mam w stopce :) - czyli mam to w **** czy ta strona dostanie bana czy nie :P

4th: zapomniany wordpress z wpisami sprzed kilku dni... biggrin.gif

Mówiłem o tym drugim wordpressie. Tamtym się przestałem zajmować a do drugiego dodaję linki w artykule co jakiś czas.

5th: ludzie z klanu się nie przyczepią, że ze strony zrobiłeś dowód swego męstwa w seo? :>

Strona została parę miesięcy temu przeniesiona na nowy adres :), tak więc żadna strata :( ach... mogłem do linkme albo e-weblink wrzucić :P zawsze to jakieś ptk :(

Z mojej strony także wszystko. Ciekawa wymiana zdań zubi :D choć troszkę offtopic.

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności