Skocz do zawartości

Jaki program do przesyłania plików na FTP?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie szukam darmowego programu do masowego przesyłania plików na FTP, takich po ok. 5mb. Mam szybkość wysyłania ~14kb/s, a programy typu FileZilla czasem przerywają transfer i przesyłają od nowa....

Tak więc proszę o propozycje programów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze jak chce wysłać do kolejki z 100 plików to problem jest... przerywa...

A paczki po 1000 plików to wolę WebFTP dać (na serwerze mam... :))

Edit: Co do FileZilli - miej łącze z uploadem 14kb/s i wysyłaj pliki po 20mb, nie da się po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, ale do gustu mi nie przypadł...

Właśnie ściągnęłem modyfikację TC - zajmuje na dysku... uwaga... 217 megabajtów :)

Nie wiem po co to mi, ale narazie ładnie przesyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja polecam FLASHFXP kosztuje tylko 20$ a sprawuje się bardzo fajnie : )

Jak przerwie ci transfer dajesz "Wznów wszystko" i nie tracisz tych wysłanych MB : )

TYSKIE. Nasze Najlepsze..... ;)

_____________________________________________________

Szukasz Shared Hosting? Polecam:

prohost.pl | proste.pl | iq.pl | kei.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie żyję z pozycjonowania : ) w ogóle nie pozycjonuję zawodowo... ani inaczej.. swoje projekty linkuję tylko i staram się pozycjonować ;) a licencję na flashfxp mam ;)

Nic za darmo nie ma w tym świecie i tyle ;) (są wyjątki : P)

//edit

Zawsze możesz używać 30 dniowej wersji i akceptować po czasie 30 sek jak dobrze pamiętam : P Albo załączyć emula i... : P

TYSKIE. Nasze Najlepsze..... ;)

_____________________________________________________

Szukasz Shared Hosting? Polecam:

prohost.pl | proste.pl | iq.pl | kei.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wina klienta FTP a serwera że podczas przerwania połączenia plik jest wysyłany od nowa od początku ?

Ja już chyba od wieków nie używam FTP i przesiadłem sie na szyfrowane połączenia z serwerem.

Sprawdź jeszcze WINSCP jest darmowy ;)!

Co prawda program kiedyś był tylko do szygrowanych protokołow ale widzę ze prośby użytkowników (w tym i moja) zostały spełnione i jest tam też FTP ;) Więc popróbuj Nie zapomnij dac znać na PiO jak Ci poszło.

Z przyzwoitych (bo wygodny) polecam program mc w nim jest klient FTP

zestaw linków:

winscp: winscp.net

GNU Midnight Commander File Manager: www.gnu.org/software/mc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności