Skocz do zawartości

Problem z Freeglobes


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pobrałem skrypt Freeglobes ze strony www.freeglobes.net/freeglobes.zip, ale kiedy wchodzę w domena.pl/install pojawiają się błędy związane z funkcją "include". Wszystkie pliki wgrałem, CHMOD-y ustawiłem. Testowałem na dwóch serwerach, na każdym było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz cos wiecej o tym bledzie. Cos partaczysz.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem wgrać inną wersję - najnowszą z 2.03.2008, ale błąd się powtarza. Hosting na początku w 8p.pl, teraz gghost.eu - w obu to samo. Błąd widoczny będzie za kilka minut na www.wartosciowy.info/install (wgrywam ponownie pliki).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please CHMOD 777 public/templates_c/ directory

??

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygada jakby pliku brakowalo, na pewno znajduje sie tam gdzie powinien ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności