Skocz do zawartości

eBay w Polsce


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma PayPala ponieważ:

1. Oni nie wiedzą co to jest.

2. Oni nie wiedzą, że my wiemy co to jest.

3. Oni nie wiedzą co robią.

4. Oni nie wiedzą, jak bardzo nie znają naszych realiów (i rynku aukcji).

..............................................................................................

102. Oni nie wiedzą, że nic nie wiedzą (to wiedział tylko taki jeden Grek) ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A najbardziej mnie dziwi dlaczego nie ma PayPala :|

A to nie jest tak że jak to w polsce potrzeba mnóstwa formalności aby wprowadzić PayPala . Pewnie nie wszystko zależy od ebay.

Ebay.pl to narazie porażka, nawet na maila potwierdzającego rejestracje nie można się doczekać...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ebay chce sobie tylko na poczatek nazbierac uzytkownikow a poxniej zacznie sie weryfikacja masowa plus kasowanie konto..co wy na to?? moze chca sie poxniej milo zaczac reklamowac ze maja duzoo uzytkownikow

Chcesz kupić Kolektory słoneczne. A może tylko poczytać o tych kolektorach. A najlepszym źródłem informacji będzie Blog Kolektorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwrociliscie uwage ale pierwszego dnia dzialania ebay byla tam aukcja innego serwisu aukcyjnego. Dokladniej mowiac niejaki ragni (jeden z wlascicieli) wystawil www.swiatek.pl na sprzedaz.

Przyznam sie, ze troche sie usmialem bo cena jaka chcial uzyskac to ponad 16 mln zlotych. Uzasadnienie bylo ciekawe bo bazowalo na tym, ze za tyle sprzedano serwis podobnej wielkosci poza naszymi granicami.

Pozniej uswiadomilem sobie cos jeszcze. Przeciez to swietna reklama. Wchodzi ebay i ma nawal ogladajacych i ludzie z ciekawosci klikaja w co popadnie. Widac swietaka i ta cena.

Druga mozliwosc byla taka, ze sobie koles wykalkulowal, ze jak zrobie taka aukcje to ebay zwroci na niego uwage i byc moze kupi swistaka bo to jakas tam grupa uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że jak to w polsce potrzeba mnóstwa formalności aby wprowadzić PayPala . Pewnie nie wszystko zależy od ebay.

Nie wiem ale tutaj https://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,4...21,2670454.html napisali ze PayPal to ich wlasnosc ;) wiec wg mnie zwyczajnie nas olali albo maja za idiotow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wg mnie zwyczajnie nas olali albo maja za idiotow

Jednak jak wynika z tego

https://www.nbp.pl/aktualnosci/wiadomosci_2.../knb_060405.pdf

to jakiś wniosek musieli złożyć, więc paypal w Polsce to tylko kwestia czasu...

Nie od razu Kraków zbudowano, z drugiej strony od podmiotów obracającymi

miliardami dolarów można by oczekiwać znacznie więcej.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale tutaj https://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,4...21,2670454.html napisali ze PayPal to ich wlasnosc Very Happy wiec wg mnie zwyczajnie nas olali albo maja za idiotow

Paypal jest wlasnoscia ebay a gdyby nie byl to nie bylby paypalem, tylko jakims kolejnym malo-znanym systemem platnosci. ;)

a tak w sumie to z paypalem jest sporo problemow. Potrafia zamknac konto bezpodstawnie i zamrozic pieniadze na koncie, a odzyskanie ich wtedy jest strasznie dlugie i ciezkie, tym bardziej ze paypal chyba nie posiada numeru telefonu...

Ja staram sie z paypala korzystac jak najmniej i sie z tego ciesze.. ;)

P.S. fajnie ze wpadles tutaj Bartku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. fajnie ze wpadles tutaj Bartku.

Witam Cie Michale ;). Wpadlem bo stesknilem sie za normalnymi ludzmi. Poza tym odrobilem sie troche z roznych rzeczy nad ktorymi pracowalem i dostalem PR5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to ciekawy zbieg okoliczności - jakiś czas temu urząd skarbowy przypomina sobie o allegro i atakuje SuperSprzedawców, w necie pojawiają sie teksty typu "niech tylko wejdzie ebay" no i ebay jakiś czas później wchodzi.

Nie żebym coś sugerował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności