Skocz do zawartości

eBay w Polsce


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to ciekawy zbieg okoliczności - jakiś czas temu urząd skarbowy przypomina sobie o allegro i atakuje SuperSprzedawców, w necie pojawiają sie teksty typu "niech tylko wejdzie ebay" no i ebay jakiś czas później wchodzi.

O wejsciu ebay bylo wiadomo juz wczesniej i te glosy odnosily sie do konkretnego faktu a nie byly jedynie proroctwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PayPal dla webmasterow w PL moglby duzo dac. Na przyklad wiarygodne dla klienta zza wielkiej wody formy platnosci a takze np dla mnie mozliowsc placenia za pewne uslugi ;) Do ktorych teraz nie mam dostepu.

Takze czekam na PayPal bardziej niz eBay jako taki ;)

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay.pl to kicha i tyle. abstrahując od designu i erogonomi rodem z 1995 roku to ilość lipnych akcji jest tam kosmiczna!!! Ja tam na ebaja nie przechodze i nadal szukam sprzętu i innego stuffu na allegro.

ale nie o tym chciałem. dobry ebaj czy zły - nieważne, wazne żeby bulił nam kasę za PP ;)

oto imho ważne info od pracownika ebaja:

Witajcie,

Program Partnerski czy Afiliacyjny będzie dostępny.

W najbliższych tygodniach z nim wystartujemy a opis programu będzie zamieszczony również na forum.

Pozdrawiam

Andrzej

https://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID...000931&start=40

mam jednak przecucia, że PP może byc kolejnym rozczarowaniem.

Michał mógłbyś przyblizyć jak PP wygląda na ebay.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
i co jest na liscie?
wreszcie

Zgadza się... ale niestety tylko z możliwością wysyłania pieniędzy, przyjmowanie pieniędzy jest nadal dla Polaków niemożliwe.

Ale cieszmy się na razie z tego, co mamy.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widze ze pp paypal dziala Mr. Green

dzialac, dziala tylko o co w nim chodzi to juz inna sprawa - ja mam tam konto od roku i nigdy nie korszystalem bo nie rozumiem ktory numer mam uzywac jako nr konta :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) no tak pay pal sie odpalił a googel chce mu zrobić konkurencje za di.pl

Google planuje wprowadzenie własnego systemu płatności elektronicznych. Według "Wall Street Journal" ma to nastąpić już pod koniec bieżącego roku. Zdaniem analityków, posunięcie Google może poważnie zagrozić pozycji na rynku płatności, największego reklamodawcy giganta - firmy eBay Inc., która jest właścicielem systemu PayPal.

Na łamach "WSJ" nie podano żadnych szczegółów dotyczących strategii Google odnośnie wprowadzenia systemu płatności. Rzecznik Google również nie skomentował sprawy.

Mimo to, prawdopodobieństwo rywalizacji pomiędzy Google a PayPal stało się gorącym tematem podczas czwartkowej konferencji prowadzonej przez Piper Jaffray'a, analityka Safa Rashtchy.

Jaffray uważa, że jeśli płatności Google zostaną wprowadzone, może oznaczać to poważne straty dla eBay. Z kolei dla Google to duża szansa, by firma stała się mniej zależna od rynku reklamowego.

Dodajmy, że sprzedaż reklam przyniosła kalifornijskiej firmie 1,26 miliarda dolarów dochodu w pierwszy kwartale br. W analogicznym okresie, płatności PayPal przyniosły ponad 233 miliony dolarów, co stanowi 23% dochodu eBay.

ciekawe tylko kiedy - no a kiedy w Polsce...

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności