Skocz do zawartości

eBay w Polsce


melassa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do paypala to jak czas pokazal jest on juz dostepny, formalnosci papierkowe w polsce sa tak obszerne + rozliczenia miedzybankowe z ktorymi musial sie zmierzyc pp spowodowaly to iz jest on wprowadzany dopiero po takim czasie.

Juz teraz na wielu stronach w Polsce mozna znalezc forme platnosci jako paypal. Co jak co ale ja czekam na w pelni funkcjonalny paypal juz bardzo dlugo i stwierdzam ze to juz nie marzenia a kwestia czasu.

Ciekawi mnie jeszcze co takiego zaoferuje google, ale mysle iz nie bedzie to nic nowatorskiego (moze sie myle) ale na ile sposobow mozna placic w necie czy zasilac konto internetowe?

Przykladem moze byc inny system platnosci - analogicznie dzialajacy do paypala i malo popularny w Polsce : www.moneybookers.com z ktorego korzystalem i nie bylo z nim najmniejszych problemow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co do tych sklepow w polsce z oferta platnosci paypal mi ciezko znalesc, ta opcja chyba nie jest dostepna... :?: albo juz nie wiem, sama bym uruchomila taka opcje...u siebie ....to jest tak ze zakladajac konto na adres Polski nie mozna otrzymywac pieniedzy na e-maila czy nie mozna ich tylko wyplacac? moze ktos sie wglebial w ten system,

co do spolszczen to im kiepsko idzie jak dali taki content na adword ze hej :lol:

"

Linki sponsorowane Google

PayPal przybywał Polska

Prosty posyłają/otrzymują pieniądze

Bezpłatny signup, pracuje instant.

www.paypal.com

"

Całuję zmarłą Twą powiekę, moja cicha, moja blada, moja śliczna!

h.Heine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności