Skocz do zawartości

Pozycjonowanie za 1 zł.


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta oferta którą zacytowałeś dotyczy pozycjonowania za efekt, opłata jest pobierana jedynie za utrzymanie serwisu w top10, opłata miesięczna jest dzielona przez liczbę dni w miesiącu i klient płaci jedynie tylko wtedy gdy się znajduje w top10, bo juz widzialem takei oferty gdzie pozycjonowanie tak jak tu bylo za free do momentu wejsca do top 10, i wetedy placilo sie np za 6msc pozycjonowania w stecz i inne dziwne kurczki w umowie...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
bo juz widzialem takei oferty gdzie pozycjonowanie tak jak tu bylo za free do momentu wejsca do top 10, i wetedy placilo sie np za 6msc pozycjonowania w stecz i inne dziwne kurczki w umowie...

Tak jak Wam nikt nie odbiera możliwosći chargowania za złotówkę tak Wy nie odbierajcie nikomu możliwość chargowania wstecz za wykonaną pracę :)

Ja osobiście nie mam nic do Waszej oferty. Macie takie podejście a nie inne, Wasza sprawa. Jak działa i zgarniacie klientów i na tym czeszecie kasę to gratuluję i koniec :)

Całość i tak nie rozbija się o ofertę ale o późniejszą realizację. Pozdrawiam! :)

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale u mnie masz jasną ofertę (płacisz jedynie adekwatnie za efekt), a tu wiem jak sytuacja wygląda...

mówiąc o tej pierwszej firmie klient przychodzi i się pyta czemu ma płacić 1200zł/msc skoro tam obiecują mu top10 za 120 jak tylko optymalizacje wprowadza,

co do tego 2 przypadku, to klienci zazwyczaj z wielkim zdziwieniem dostaja takie f-vat, ale oczywiscie ich winda bo nie doczytali tego w umowie... co innego ze dzieki takiej umowie np nic nie robimy 12 msc, a potem 5 linkami wrzucamy stronę do topu i zgarniamy 10k....

wszystko obija sie o pewna etyke, z tym czy robienie pieniedzy jest nie etyczne ?

każdy orze jak może :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma to jak zgarnięcie po jakimś czasie opłaty za okres pozycjonowania - (nie)stety klienci nie czytają umów... gorzej może z późniejszą egzekucją zaległości...

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się już Aqqryk .... jaką tam masz tą ofertę a mniej jaką chciej... :)

Mnie oferty za 1 zł czy za 0 zł nie przeszkadzają..... tak tylko się wkurzyłem

bo pewnie stracę klienta o którego walczyłem z 2 tygodnie bo jakaś telefonistka

jakiś bzdur nagadała.

Przeglądałem sobie to seo firmy SS i jadą adderem równo + systemy wymiany linków dynamicznych

linki można znaleźć na stronach ruskich, angielskich, czeskich i niewiadomo jeszcze na czym.

Zbyt wielkich osiągów nie mają więc się nie martwię... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oferty za 1 zł czy za 0 zł nie przeszkadzają..... tak tylko się wkurzyłem

bo pewnie stracę klienta o którego walczyłem z 2 tygodnie bo jakaś telefonistka

jakiś bzdur nagadała.

Efekt będzie taki ze za 2 - 3 miesiace ten klient przyjedze do Ciebie spowrotem wstępnie obrobiony :) przez adera

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko obija sie o pewna etyke, z tym czy robienie pieniedzy jest nie etyczne ?

każdy orze jak może :D

Ja nie widzę tutaj nic nieetycznego tak jak napisałem. Wasza oferta jest atrakcyjna, na pewno przyciągacie tym klientów. Jeśli z realizacją nie macie większych problemów, to z czasem i tak zmonetaryzujecie klienta tak jak chcieliście :)

Ja inaczej trochę podchodzę, bo uważam, że rynek jest tak duży, że nie muszę stosować aż takich tricków marketingowych. Ale tak jak mówię, to kwestia podejścia: klienta i tak trzeba zrealizować niezależnie od sposobu ofertowania. Dobry klient, to fakturowany klient :)

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt będzie taki ze za 2 - 3 miesiace ten klient przyjedze do Ciebie spowrotem wstępnie obrobiony smile.gif przez adera

i tu się z Tobą zgadzam w 100% :D .... bo już po cenniku firmy SS widać że oni mają w d.... na której pozycji będzie klient (różnica cen pomiędzy pozycjami 6-10 a 1 w wysokości 20 zł to żadna różnica). To typowe robienie masówy jeśli nie poradzi sobie z tym adder to oni klienta odpuszczą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności