Skocz do zawartości

pytanie o link box


Odlot

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, "pozycjonuje" na dwie frazy (narazie na dwoch sie skupilem), ale jest jeszce fraza gdzie do tej pory strona byla na ok 30miejscu a od 3dni spada 40... dzis np 63... zaniedbanie z mojej strony (na ta fraze tez pozycjonowac)? przypadek? kara?

kolejne pytanie: czy przy zmianie tytułu strony (dadanie 2 slow kluczowych, przestawienie szyku) jest mozliwosc ze strona spadnie we frazach w ktorych juz jest dosc wysoko.

I jeszcze jedno: od jakiegos czasu "pozycjonuje" na fraze ktorej nie ma na stronie, ani w meta, ani w tytule, wlasciwie nigdzie i google na ta fraze tez strony nie znajduje (duo ponizej 100stron), czy po dodaniu jej na strone cos sie w tym temacie ruszy, czy daremnu moj trud?

zagapilem sie i walnalem dwa posty pod soba, zamist edycji. moj blad :good:

kolejne pytanie: porownywalem szacunki w onet boksach i adwords dla tej samej frazy, przy zaloeniu 0,7pln za klikniecie (i budzedzie ok 50pln dziennie) onet szacuje ~175 wyswietlen adwords ~47, hmm dziwne to boprzeciez google ma duzo wiecej uzytkownikow wyszukujacych. Chcialbym poznac wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy oplaca sie kupic "reklame" na kilkunastu tysiacach stron ksiąg gości? czy to nie bedzie mialo wplywu na pozycje?

cytuje: "...Mam do zaoferowania reklamę tekstową na 17000 księgach gości serwisu x [Jest to reklama tekstowa, w postaci link z nazwą strony, plus krótki opis (14 znaków nazwa, 58 znaków opisu, nieograniczona dlugosc adresu) na górze stron]Za kwotę x twoja reklama będzie wyświetlana przez 10 dni. Dzięki tej aukcji możesz zareklamować własną stronę za niewielkie pieniądze. Za 10 dni emisji Twojego linku u nas płacisz jedynie x. Dlaczego warto właśnie u nas się zareklamować? Bo oferujemy reklamę na kilku stronach, przez 10 dni. Za jeden dzień reklamy płacisz jedyne x!!! Reklama jest wyświetlana na 17 tysiącach księgach gości użytkowników serwisu x. Zakładając, że na każdą księgę gości wejdzie dziennie chociaż 10 osób, Twoją reklamę obejrzy w jeden dzień 170 tysięcy osób. Ile osób zobaczy ją przez 10 dni..."

bullshit or not?

PS. nie mialem mozliwosci edycji porzedniego posta, ew prosze moda o wrzucenie do posta powyzej, jak poprzednio. dziekuje!

dzieki blackmetal za szybka reakcje. moze jakies sugestie na post powyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa - tak pozycjonuj na wiecej fraz.

zawsze masz wtedy anchory zroznicowane i filtra nie dostaniesz

2sprawa - zalezy jak bardzo chcesz zamieszac.

jezel slowo1 slowo2 chcesz zamienic na slowo 2 slowo 1 nie powinno byc problemu i dodanie slow tez nie - pamietaj ze najlepiej jak bedzie to oryginalny wpis

3 sprawa

pewnie ze ruszy i to wysooooko:) dodaj w tekscie, dodaj w title strony, dodaj w meta, powinno pojsc duuzo wyzej i wystronguj odpowiednie frazy na stronie

4 sprawa nie uzywam adwordsow onet boksow i innych pierdół także nie wiem

5 sprawa

reklama na ksiegach gosci? wierzysz w to ze ktos doda 17000 linkow i je po tygodniu usunie? 17000 moze jakims robotem dodac ale nie znam robota ktory by to usuwal :P

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejne pytanie do ekspertow: kataloguje dana stronke, czy jednoczesnie katalogowac jej podstrony (np. na te same frazy) czy moze to oslabic strone glowna w pozycjonowaniu na te frazy?

i drugie: moze ktos posiada jakis spis katalogow niemoderowanych i katalogow erotycznych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z katalogowaniem podstron będziesz miał problemy, ponieważ część katalogów może ich nie przyjmować. Nie oznacza to, ze są jakieś przeciwwskazania do linkowania podstron. Najlepiej linkować podstronę na frazy z nią powiązane. Nie osłabi to strony głównej a wręcz ja wzmocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, jak narazie pilotowanie jumbojeta nie przyniosło strat, chociaż to raczej kołowanie po płycie lotniska, przynajmniej jeszcze przez jakis czas :)

Pytanko: Przy dodawaniu strony gł. i podstorn do katalogów, (1)jak czesto zmieniac opis strony? (2)czy nie zmieniac? (3)czy podstrony powinny mieć inny opis niż strona gł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chłopie masz jakieś dobre podejście do ludzi, rzadko widziałem żeby tak chętnie i rzeczowo odpisywali.

Nareszcie mniej jadu, więcej konkretów :)

Wracając do tematu to naprawdę bym się zainteresował jakimś SWL np e-weblink'iem na Twoim miejscu. Punkty zawsze można kupić :) a efekt będzie piorunujący jak dobrze to rozegrasz.

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, staram sie zadawać pytania na które czytając forum i gugla nie znalazłem odpowiedzi, może tu leży tajemnica... ;)

oki kolejna kwestia, chce troche pogrzebac w tekstach na stronie:

1.

<title>xxx xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx (2)</title> (6słów)

chciałbym zamienic na ok 9 słow, pozatym ta (2), czy to jest potrzebne? Nie wiem dlaczego jest w title, chciałbym ta (2) wywalić, ale nie wiem czy to nie zaszkodzi stronie (tzn. wydaje mi się, że nie, ale wole mieć pewność)

2.

strona ma kilka wazniejszych podstron, w kadej identyczne meta tagi i description. Zmienić to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności