Skocz do zawartości

domeny .eu


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym nie wiem czy przypadkiem zwolennicy szybkiego zysku nie obudza sie z reka w nocniku i nie skoncza tak jak wlasciciel microsoft.pl

dlaczego uważasz wszystkich za zwolenników szybkiego zysku ? #-o jeżeli o mnie chodzi to jak dostane te domeny mam zamiar troche na nich popracować ;)

ps.

tylko niepoprawni optymiści rezerwuja sobie znane nazwy :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uważasz wszystkich za zwolenników szybkiego zysku ?

Nie napisalem, ze wszyscy sa zwolennikami latwego i szybkiego zysku. Poza tym podalem wymowny przyklad jednego takiego co to chcial zarobic i na tym forum opisywal jak to MS gnebil ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niepoprawni optymiści rezerwuja sobie znane nazwy Mr. Green

Ja zarejerstorwanel pozycjonowanie.eu, gogle.eu i szukaj.eu - Ale z tego co widze nie ma wielkich powodow do radosci (jeszcze ;)).

ja tam jestem zwolennikiem szybkiego zysku - co w tym złego? Wink

Je tez :]

Pozrawiam!

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zwolennikiem szybkiego zysku - co w tym złego?

a ja jestem zwolennikiem nie zaglądania do kieszeni innych :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska ostrzegła użytkowników sieci, żeby ze szczególną ostrożnością podchodzili do ofert sprzedaży nazw w nowej, europejskiej domenie - .eu.

Europejska domena zostanie oficjalnie udostępniona od 1 stycznia 2006 r. Takie rozszerzenie ma sygnalizować, choć niekoniecznie gwarantować, że strona z tym adresem pochodzi z Europy.

Przez ostatnie 4 miesiące tego roku firmy oraz różne instytucje uzyskają prawo pierwokupu nowych adresów (tzw. SUNRISE), żeby nie doszło do ich podkupywania i wymuszania bajońskich sum przez spekulantów.

Każda firma składająca wniosek w okresie SUNRISE, będzie musiała udokumentować swoje prawo do danej domeny, przesyłając odpowiednie papiery do firmy PricewaterhouseCoopers.

Wnioski mają być rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prawo do walidacji PwC uzyskało w marcu br. od EURid (The European Registry of Internet Domain Names) - organizacji wyznaczonej przez Komisję Europejską do zarządzania domeną .eu.

Komisja Europejska i specjaliści ostrzegają wszystkich użytkowników internetu przed pochopnym zakupem nazwy z niepewnego źródła - zwłaszcza takiego, które żąda zaliczki z góry, jeszcze przed rozruchem nowej domeny 1 stycznia.

Na liście dyskusyjnej ISOC pojawiła się też wypowiedź Andrzeja Bartosiewicza z NASK, z której wynika, że złożenie wniosku w okresie SUNRISE będzie jednak związane z wniesieniem bezzwrotnej opłaty na rzecz EURid w wysokości 35 EURO za tzw. Public Bodies oraz 50 EURO za pozostałe podmioty.

Komunikat na stronie EURid głosi iż nie jest jeszcze możliwa rejestracja, ani nawet pre-rejestracja domen z rozszerzeniem .eu. Nie wyznaczono też jeszcze akredytowanych rejestratorów domeny .eu.

źródło: https://di.com.pl/n/?lp=9651&r=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeja - człowiek się cieszył... musieliście to zepsuc?

sprawa sie deko rypła :cry:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec...gratuluje wszystkim posiadacza wspanialych nazw...;) bo sam znam kilka osob ktore mi sie chwalily jakie to maja super nazwy z domena eu ;)

Chcesz kupić Kolektory słoneczne. A może tylko poczytać o tych kolektorach. A najlepszym źródłem informacji będzie Blog Kolektorowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeja Bartosiewicza z NASK, z której wynika, że złożenie wniosku w okresie SUNRISE będzie jednak związane z wniesieniem bezzwrotnej opłaty na rzecz EURid w wysokości 35 EURO za tzw. Public Bodies oraz 50 EURO za pozostałe podmioty.

pewnie do kasy NASKU za pośrednictwo

zresztą pożyjemy zobaczymy ;)

Jeszcze kop leżącego

ee tam podniesiemy sie i oddamy :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności