Skocz do zawartości

Darmowe szablony, czy ktoś sie tym zainteresuje?


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

harvi.pl

Niedługo zabieram się za dokończenie tej strony, pierwotnie miało to być moje porfolio. Zbiór prac itd, aczkolwiek doszedłem do wniosku ze 100zł/rok za samą praktycznie statyczną stronę to może mało. Planuję zrobić takie "nieoficjalne" porfolio, tzn stronę, na której owszem będą info o mnie, o moich stronach, jakie wykonałem , ale tez stronę, która będize miała coś dodatkowo. Myślalem o darmowych szablonach, jako że nie umiem ps`a , nigdy się tym nie zajmowalem, moglbym zrobic pare szablonow, dopisac do tego kod i i ja bym sie uczył tego ps`a no i moze ludziom by się przydało. Na subdomenie szablony.harvi.pl dałbym tez jakies reklamy, zeby chociac to 100zł mi się jakoś zwróciło. Czy uważacie ze szablony darmowe przyciągną kogokolwiek? Ew moze jakieś inne pomysły, dodatki do strony?

Bo w innym wypadku chyba raczej z domeny .pl zrezygnuję. Po prostu mi się to nie opłaca, zważywszy na to ze klientów zdobywam głównie poprzez kontakt osobisty bądz tez polecenia przez znajomych.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych szablonów osobiście często korzystam (tak jak zapewne inni forumowicze) do szybkiego zbudowania zaplecza - pod warunkiem że jest przyzwoita ilość linków w stopce a nie ponad 5 :P

Profesjonalne badania rynku wykonywane przez socjologów

Prywatny blog

Pozycjonownie i optymalizacja stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1, jeśli szkoda Ci marnych 100 zł za rok to lepiej w ogóle nie rób portfolio.

Po 2, jest duże zainteresowanie szablonami i szczerze mówiąc sama usunęłam ten dział ze swojego portfolio, bo wolałam aby wchodziły tam tylko osoby zainteresowane moimi usługami, a nie darmowymi szablonami.

Szablony mogą być ok, ale jest spora konkurencja (trzeba się pozycjonować wink.gif )

"Darmowe szablony" są dość łatwą frazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Darmowe szablony" są dość łatwą frazą.

Fakt, że jakąś bardzo trudną nie są ale czy też dla kogoś, kto ma budżet <100pln?

Poza tym top10 a może nawet top5 zgarnia tu wg mnie 90% rynku.

No ale są też inne możliwości np. ładne darmowe szblony, proste szablony, itp. bardziej niszowe ale łatwiej wejść to top10 i wyżej. trzeba wcześniej zrobić rozeznanie na co można sobie pozwolić i co ma sens przy tak ograniczonych środkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie z tych szablonów skorzystam :P i tak mam zamiar się ps`a uczyć , wiec nawet korzyści będą. A pocięcie laya to niecała godzinka, więc można spróbować :P A co do linkow: bedzie to jeden link w stopce, do mojego folio, tylko ciekawe, czy ludzie będą uczciwi i tego linku nie będą kasować :P

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe, czy ludzie będą uczciwi i tego linku nie będą kasować

Nie będą uczciwi... tzn. nie wszyscy będą uczciwi i tego możesz być pewien.

Ne uważasz, że najpierw trzeba się dobrze nauczyć grafiki, a dopiero potem wzbogacać portfolio o szablony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafiki wypadałoby się poduczyć, ale nie samej grafiki, a również porządnych standardów sieciowych - jak szablony będą na przyzwoitym poziomie zarówno od strony wizualnej, jak i od strony poprawności i optymalizacji kodu, to jak najbardziej Ci się zwróci (nawet z nadwyżką) za koszt utrzymania strony

widziałbym coś na styl solucija.com - przy okazji masz niezłą reklamę dla Twoich płatnych ofert - sam zobacz, jak to się udało autorowi w.w. strony :)

nawet jeśli tylko część ludzi pozostawi link(i) w stopkach, to i tak wyjdzie całkiem nieźle, jeśli uda Ci się jakoś rozpromować szablony - a dobra promocja w takim przypadku jest praktycznie proporcjonalna do jakości produktów (tych darmowych)

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne uważasz, że najpierw trzeba się dobrze nauczyć grafiki, a dopiero potem wzbogacać portfolio o szablony?

oczywiście , że tak. Aczkolwiek ja będę wykonywał jedynie darmowe szablony. Jeśli kiedyś ew. zdecyduję się na płatne, zapewne (jak to ma miejsce teraz, gdy robię strony), skorzystam z usług jakiegoś grafika ;)

edit:

https://allegro.pl/item331398775_34_profesj...ini_.html#photo

29 zł ...to żart? O ile strony są wykonane dobrze, w sensie validują się itd, to imo 29zł za taką stronę to cena raczej śmieszna ,zważywszy na to, ze przynajmniej graficznie część z nich jest na dobrym poziomie.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności