Skocz do zawartości

Lokalizacja forum internetowego


xTutorials

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na etapie projektowania serwisu internetowego. Przewiduję wprowadzenie forum i pojawia mi się pytanie czy:

a ) zrobić forum na subdomenie np forum.moj-serwis.pl

b ) zrobic forum jako osobna domena np: forum-moj-serwis.pl (to raczej dziwne ale kto wie ;) )

c ) zrobic forum w domenie np: moj-serwis.pl/forum

Proszę pomóżcie. Podajcie wady i zalety głównie między A i C. I przy okazji napiszcie jakie forum jest waszym zdaniem najlepsze.

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że forum to przeznaczone będzie raczej dla użytkowników dobrze znających się na IT, więc musi profesjonalnie wyglądać i być w miarę bezpieczne ;)

Dzięki jarcow za podpowiedź. Całkiem przyjemnie wygląda to forum.

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku C jeśli moja strona będzie miała forum w tej samej domenie i będzie bardziej rozbudowana (więcej podstron) to nie lepiej dla niej? Nie wpłynie to pozytywnie na jej pozycję?

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpłynie. Możesz oczywiście łapać odwiedziny przez longtail, bo niektóre fora ładnie wchodzą w googla, ale to będziesz równie dobrze miał na subdomenie.

I ja polecam phpbb3, i od razu jego seo wersje stąd phpbb-seo.com

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności