Skocz do zawartości

Zapytanie o meta


kmike

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strone od około początku roku i w indeksie google znajdują się tylko 30 podstron z blisko 500. W dwóch indexach (en i pl) jest meta z robotem ustawionym na index,follow. Czy każda podstrona musi mieć w headzie meta robots?? Dodam że większosc podstron znajduje się w katalogach.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma wpływu. Sprawdź czy robots.txt nie blokuje dostępu do tych podstron. Wygeneruj mapkę XML i zadbaj o dobre wenętrzene linkowanie a powinno zacząć indeksować. Nie zaszkodzi też głębokie linkowanie z precli.

Mam nadzieje, ze różne wersje językowe nie mają takich samych adresów URL:)

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma wpływu. Sprawdź czy robots.txt nie blokuje dostępu do tych podstron. Wygeneruj mapkę XML i zadbaj o dobre wenętrzene linkowanie a powinno zacząć indeksować. Nie zaszkodzi też głębokie linkowanie z precli.

Mam nadzieje, ze różne wersje językowe nie mają takich samych adresów URL:)

Hmm w robocie mam tylko taki tekst:

User-agent: *

Disallow:

Mapkę strony wygenerowałem blisko 10 dni temu...

A stronę kataloguje za pomocą programu QlCat i ręcznie dodaje do katalogów. Natomiast co do języków to jest index i index_en. Ale cała strona jest zrobiona na zasadzie div'ów, żeby zaoszczędzic czasu na ciągłym wczytywaniu się obrazków i klikając na obojetnie którą podstrone link sie nie zmienia. Tylko przy zmianie języka.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... klikając na obojetnie którą podstrone link sie nie zmienia...

Ramki?? :) Jeśli tak, to na ramkach wiele nie zdziałasz.

No to mam problem ;/ cała strona do przeróbki... Czyli lepiej zrobic strone normaline zeby sie wyświetlal link do kazdej podstrony...

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... W google.com/webmasters jest napisane ze to zezwala botom na odwiedzanie witryny. Google wydawało mi sie wiarygodnym źródłem wiec zrobilem jak pisało.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm dis no to do przeczen... ;/ ehh za nieuwage tez sie placi... W takim razie wystaczy zmienic na allow, tak?

Jeżeli zmienie całą strone, że nie będzie się otwierala tak jak teraz tzn ze klikając na np gry flash zmieni się link lecz klikając na grę link się nie zmieni to tez podstrony będą indeksowane??

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności