Skocz do zawartości

Uwaga na fałszywe maile


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja olewałem temat aż nie dostałem wiadomości od PayPal

Tymczasem to już drugi atak na WBK z tego co czytałem. Poprzedni był zrobiony za pomocą translatora. I tak teraz sobie myślę, czy wkrótce ktoś nie zaatakuje fałszywymi emailami polskich użytkowników PayPal: https://www.idg.pl/news/141040.html Co prawda minął już ponad miesiąc i nikt wniosków nie wyciągnął, ale może to tylko kwestia czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuje ale widzę, że jeszcze im się nie znudziło :) Dzisiaj kolejny e-mail od 'bz wbk' z podobną treścią co te poprzednie. Widocznie się opłacało ostatnim razem :tancze:

edit No ale trzeba ich 'pochwalić' jako nieliczni atakujący phishing`iem mają całkiem w porządku tekst przetłumaczony na pl :tancze:

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie dostałam. Tyle czasu minęło i jeszcze nikt temu nie zaradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie dostałam. Tyle czasu minęło i jeszcze nikt temu nie zaradził.

I nikt nie zaradzi, bo co można poradzić na spam i phishingowe strony? Inna sprawa gdyby były na serwerze banku a tak to mozna najwyzej ostrzec klientów :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności