Skocz do zawartości

okresowe wahania site


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

serwery różne, pady raczej rzadko.

mam nadzieje, że to efekt burdelu w g. i wszytko wróci do normy.

Swoją drogą Google przez tą ich walkę ze spamem sobie sporo wartościowego kontentu wywaliło z ineksu, a najgorsze spamy się trzymają w najlepsze ;)

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
moj site którego pozycjonuje na fraze z 5.500.000 wyników caly czas stoi na 1 pozycji od jakiegos roku i sie z niej nie rusza

W tej dyskusji nie chodzi o skoki pozycji, ale liczby zaindeksowanych stron.

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam może to jakieś zakręcenie google, u mnie nie widać od dłuższego czasu żadnej różnicy w site, no czasami tylko spadek. Wszystkie strony gdzie dziennie przybywało mi 500 zaindeksowanych podstron teraz stoją w miejscu od jakiegoś czasu. Ale pożyjemy, zobaczymy może googlebot jeszcze ma świąteczny nastrój :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj site którego pozycjonuje na fraze z 5.500.000 wyników caly czas stoi na 1 pozycji od jakiegos roku i sie z niej nie rusza

W tej dyskusji nie chodzi o skoki pozycji, ale liczby zaindeksowanych stron.

Ta wartośźć u mnie się zmienia cały czas. Ogólnie mam 338 podstron z czego 312 jest zaindeksowanych. Na dzień następny jest już 306 a na następny 299. Później wraca do tych 312 i później ta liczba skacze cały czas w różnym kierunku. Niedawno miałem zaindeksowanych podstron tylko 225 po czym za 2 dni wróciło wszystko do normy. W Google jest ostatnio duży burdel i chyba jeszcze on długo potrwa, dlatego nie załamuję się tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie strony gdzie dziennie przybywało mi 500 zaindeksowanych podstron teraz stoją w miejscu od jakiegoś czasu. Ale pożyjemy, zobaczymy może googlebot jeszcze ma świąteczny nastrój :)

No ostatnio coś nie chce indeksować strasznie.

Jest jakiś sposób na dobrą indeksację przy niewielkim nakładzie linków?

Warto dać chwilowo kilka mocnych linków albo jakimś serwisem z każdej strony podlinkować, a potem zdjąć te linki? Czy po zdjęciu linków site zacznie spadać?

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu linków site nie powinien spadać, jednak w dobie obecnych wariacji wyników site w G można spodziewać się wszystkiego.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dać chwilowo kilka mocnych linków albo jakimś serwisem z każdej strony podlinkować, a potem zdjąć te linki? Czy po zdjęciu linków site zacznie spadać?

Na podstawie kilku swoich stron moge powiedziec,

ze nie ma na to zadnej reguły. Czasami po zdjęciu linkow

site rosnie, czasami spada, czasami nic sie nie dzieje.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo spadł site w stronach zapleczowych typu wordpress, dmoz itp. Przykładowo z 500 tyś zaindeksowanych podstron w ciągu 2 tygodni zrobiło się 120tyś. Ma to jeszcze szanse się odbić? Linkowane były głównie przez systemy rotacyjne - może to był powód spadku site?

Co ciekawe spadł mi też site (blisko o połowe) wartościowego forum tematycznego. Ma PR4 wiele linków stałych, robot codziennie...

[

dreamhost.com] - różne losowe IP, darmowa domena globalna wszystko za 22,4$ ROK. Maksymalna możliwa zniżka na kod: FORUM_PIO

Informacje przedpremierowe o grze komputerowej

GTA V na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo spadł site w stronach zapleczowych typu wordpress, dmoz itp. Przykładowo z 500 tyś zaindeksowanych podstron w ciągu 2 tygodni zrobiło się 120tyś. Ma to jeszcze szanse się odbić?

Za jakiś czas na pewno. Trzeba konsekwentnie robić swoje i sie nie przejmować.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie z tego co widze najwieksze syfy,domena z site: 30 k poleciala na 9 k i pewnie sobie jeszcze poleci

osobom,ktore maja duzo domen itp radze sprawdzac site od czasu do czasu bo mi przez to ze zwalila sie baza na serwerze site,zmalal z 30 k do 2 k.....

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tyg temu postawilem 100 katalogow na autorskim skrypcie kazdy na innej domenie z unikalna trescia na 1 stronie. Kazdy dodany do systemu linkow stalych (po 80 linkow na kat). Po 3 tyg kazdy kat z kazda podstrona zaindeksowany.

Niestety tak rózowo nie wyglada ze skryptami z podpietym pingowaniem.

Od miesiaca wszystkie leca na leb na szyje z site 100 000 na site rzędu 1000. Nowe tez nie chca lapac site.

(Nawet stawiane na mocnych domenach , co jest juz mocno zastanawiajace)

Jak ktos spamuje szukarkami to na pewno zauwazyl , ze tak czysto w serpach juz dawno nie bylo.

Z moich obserwacji wszystko w co przykladam pingowanie dostaje po du**e.

Moja opinia - idzie algo update. Oczywiscie znajdzie sie 100 ludzi ktora zaraz napisze ze u nich nic sie nie dzieje. Oczywiscie , mam domeny ktore stoja tak jak staly ale ostatnimi czasy ciezko nie zauwazyc reakcji G na linki dynamiczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności