Skocz do zawartości

okresowe wahania site


AdamAGP#

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To raczej nie jest czystka, wystarczy spojrzec na site stron w weblinku,

jakby tam spadlo o 30-40 % no to mozna miec obawy.

To akurat żaden dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie ta cała sytuacja wkurza. site spadł 30% i ani drgnie to trwa już chyba 3 tydzień, nie trzeba dodawać, że przez to odwiedziny są mniejsze o jakieś 20%.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zauwazylem zastój w indeksowaniu, przez ostatnie 7 dni minimalne skoki na plus mimo intensywnego linkowania itp. Wczesniej wszystko smigalo az milo !!!

Cos mi sie wydaje, ze google znowu cos planuje, cos mi sie wydaje, ze to zły znak dla nas :placze:

Edit: oo własnie sprawdzilem, jednak cos ruszylo na plus, ale i tak skromnie jakby patrzac na indeksowanie na przełomie ostatnich 2 miesiecy...

Obym sie mylił w/w przypuszczeniach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weblink prowadzi monitoring SITE , patrząc na niego nic z tego nie wynika, są domeny co site idze do góry są domeny co stoi w miejscu a są co site spada.

Wystarczy linkowac podstrony zeby site rosło, chyba ze sie ma niezły śmietnik to nie ma o czym gadac na 100 kopi wiki wszyskie 100 mają inny site

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weblink prowadzi monitoring SITE , patrząc na niego nic z tego nie wynika, są domeny co site idze do góry są domeny co stoi w miejscu a są co site spada.

Wystarczy linkowac podstrony zeby site rosło, chyba ze sie ma niezły śmietnik to nie ma o czym gadac na 100 kopi wiki wszyskie 100 mają inny site

Dokładnie. Jeszcze nie uporali się z tym bałaganem i wszystko nadal skacze raz do góry raz w dół. Jedynie strony z większą iloscią linków są na jednakowej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli śmietnika, site spadł na wartościowej stronie.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że sie coś stało ze nikt wszedł , nie rzucił adresem swojej strony i nie udowodnił wszystkim ze site nie spada tylko idzie do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności