Skocz do zawartości

Wp-o-matic - brak polskich liter


byczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem (na pewno dla większości okaże się banalny).

Otóż chciałem postawić autoblog przy pomocy wp-o-matic (hosting Dreamhost). Wszystko przebiega bez problemów do pewnego momentu. Ponieważ chcę zostawiać link zwrotny do stron gdzie znajduje się pełny artykuł, podczas dodawania kolejnej kampanii w opcji "Custom post template" dodaje takie linijki:

{content}

<p>Źródło: <a rel=nofollow href={permalink}>{feedtitle}</a></p>

Zatwierdzam kampanie i jest ok. Niestety pod ściągniętymi fragmentami artykułów pojawia się ten link zwrotny, ale bez polskich znaków np. "?ród?o: Aktualno?ci.pl". W ściągniętym fragmencie artykułu są normalnie polskie znaki (tylko te "źródło" i nazwa linka nie mają). Zauważyłem że zależy to od hostingu, bo np. na hekko mam to samo, ale już na webd przy takim samym procesie instalacji już wszystko wygląda prawidłowo. Od czego to zależy ? I czy jestem w stanie coś zrobić, aby wyświetlało się na tych hostingach prawidłowo, czy taki już ich urok ?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności