Skocz do zawartości

moja strona znikla z google


popek1990

Rekomendowane odpowiedzi

No za takie coś ban jest na pewno. Nie trzeba było nabijać.

ps. Czytaj forum... ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał poeta:

Na google bana najlepsza jest z TESCO śmietana

No dobra. Teraz na poważnie. Nie widzę żadnego linka do Twojej strony, więc i google prawdopodobnie nie widzi. Zapodaj linki, cierpliwie czekaj i znowu zapodaj linki. Właściwie to nie przestawaj dodawać linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opis w Allegro dobry dałeś:

Witam mam do sprzedania stronę www.popekpoker.pl strona jest dopiero 4dni a bylo juz 1300 odwiedzin ... strona jest bardzo dobrze zareklamowana w reklame włożyłem juz 50zł + wzucałem na forach w podpisach itp ... strona isteniej od 4dni liczba moich poleconych w pokerstrategy powiększyła się o 14osób powiedzmy ze za kazdą osobe dostanę 10$ co jest równe 140x2.35=329zł co jest bardzo realne zwykle za osobę z dobrym poziomem gry otrzymuje 25$ Wiec strona moze być niezłym źródłem dochodu. Przed zakupem mogę edytować linki do polecania na wasze własne . Strona jest na domenie.pl i dobrym serwerze niedawno kupionym wiec rok macie z głowy , zleciłem wykonanie ładnego bannera reklamowaego wiec jak bedziecie reklamowac strone to dobrze przyciaga uzytkownikow . Strona moze nie wygląda najlepiej ale zysk naprawde niezły . Zresztą kto siedzi w pokerze to wie ile pokerstrategy czy everestpoker placi za osobę poleconą a przy odpowiedniej reklamie tych osob dziennie mozna kilka zlapac ... zdjecia przedstawiają statystyki ile osob odwiedzilo strone ( istnieje dopiero 4 dni ) . Zapraszam do licytacji. Zapewne pomyslisz dlaczego sprzedaje strone ale mam w zamiarach nad zrobieniem nastepnej strony z forum .

Normalnie spadłem z krzesła. Co 5 minut odświerzasz stronę i się chwalisz taką ilością odwiedzin? I co z tą reklamą na forach? Jednego linka dałeś? W dodatku usuniętego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wzucać na rozne katalogi i to wystarczy tak ?
ale sztucznie sobie odswiezalem na mozilli wszedlem 5 zakladek i co 5 sekund mi odswiezalo 5 zakladek przez jakies 20minut ... napewno nie zbanowali ?
i co teraz ?? mozna jakos sciagnac bana?

edit: na ile zwykle jest nakladany ban?

gdzie te linki dodawac do katalogow www ??

Jaja se robisz? Czy ten rok w Twoim loginie to Twój rocznik? Jeśli masz 18 lat to powinieneś być na tyle rozwinięty aby móc coś znaleźć sam. Całe forum masz o pozycjonowaniu i wystarczy przejrzeć tylko kilka najwazniejszych przyklejonych tematów aby nauczyć się podstaw. Jeśli nie masz na to czasu/nie chce Ci się/nie możesz tego pojąć to odpuść sobie taką robotę i nie obrzucaj nas dennymi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności