Skocz do zawartości

wyindeksowanie podstrony serwisu


Mich@ł

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje szybko pomocy jak wyindeksować podstronę. Czyli: nazwa_domeny.pl/cos/cos.htm

Sprawa wygląda o tyle zle że jest to podstrona forum dyskusyjnego a więc nie mam możliwości wyrzucenia podstrony tak aby dawało komunikat 404.

Da się to zrobić jakos za pomocą .htaccess ?

Sprawa jest o tyle pilna że przez głupi temat jednego z użytkowników mogę mieć problemy prawne jako właściciel forum ;/

Jakieś pomysły jak sprawić aby takowa podstrona szybko znikła z wyników wyszukiwania ?

z góry dzięki za pomoc.

Edit:

Macie może jakiś adres email na który można wysłać prośbe o natychmiastowe wyindeksowanie tej podstrony? zależy mi na tym z uwagi na to że wyświetla się w top5 pod frazą nazwy pewnej firmy która zgłosiła sprawę na policję... ;/

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tyle że musze spełniać warunki czyli strona musi dawać komunikat error 404 ;/

A że mam forum phpBB2 by Przemo to nie mam możliwości sprawienia aby dawała komunikat 404 bo pokazuje się forum i informacja że temat został usunięty.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=SnU=- a w jaki sposób moge zablokowac jedną podstronę przy pomocy tego pliku ?

Edit:

Już mam:

User-agent: Googlebot

Disallow: /strona.htm

Mam nadzieje że zadziała i że jakoś wypłacze sie z tych kłopotów ;/

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek, to chyba nic nie da z uwagi na to że treść nagłówna tematu jest zawarta w adresie strony czyli nawet jak google zaktualizuje link to możliwe ze google wybije go w górę a już mi wystarczy że skacze z pozycji 11 na 5 ;/

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzi prawo, prawdopodobnie firma zapisała już kopię tej podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.name, nie zapisali z uwagi na to że chcieli abym podał im treść tematu a że temat został usunięty kilka dni przed tym jak zobaczyli wynik w googlach to takim wypadku nie sprawdzali cache.

Bo ja osobiście sam z cache dowiedziałem się co było pod tym adresem.

Dodatkowo ja nie mam zamiaru nic tuszować z uwagi na to że uważam że nie ma w tym mojej winy. Adres chce usunąć z wyszukiwarki z uwagi na to że psuje on opinie o pewnej firmie.

Zamierzam im podać wszystkei dane takie jak adres email i IP osoby która dodała ten temat.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności