Skocz do zawartości

Podmiana skryptu po latach a pozycja w G


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość długo pewną stronę. W G mam zaindeksowane koło 3,500 stron. To pewien sklep internetowy oparty o pewien skrypt. Mam wysoką pozycję w G. Po paru latach postanowiłem że zmienię system na oscommece.

W zwiazku z tym mam pytanie czy po zmianie systemu w którym powiedzmy będzie nowych stron też koło 3000 ty. to czy G może mnie ukarać zmianą linkownia, contentu itp. i dać mi kopa na 3 podstronę?

Czy indeksowanie nowych stron w nowym skrypcie będzie trwało tyle samo co przy nowym serwisie wprowadzanym dopiero do G?

Czy lepiej tego nie ruszać czy mogę z czystym sumieniem zmienić sobie sklep?

Proszę sznownych kolegów o jakieś odpowiedzi oparte może o własne doświadczenie. :)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spadkow jezeli strone pozycjonowales glowna na jakies tam frazy to utrzyma sie to oczywiscie bez wiekszych problemow. Jezeli pozycjonowales dzialy to zadbaj alby pod starymi adresami bylo przekierowanie 301 na te same dzialy. Jezeli masz spory rusz z niszowych hasel na rozne podstrony to na jakis czas stracisz pozycje z tych fraz ale zrob przekierowanie 301 na glowna strone wszystkich stron ktore beda mialy 404. Co do innych rad to moze jest szansa zaimportowac ze starego skryptu na nowy (tak aby id w urlu sie zgadzalo) wtedy mozna by w modrewrite pokombinowac przekierowania wszystkich podstron na nowe adresy. Po zmianie skryptu wygeneruj sobie mape z nowymi urlami i dodaj do googla przyspieszy moze indexacje. Najwazniejsze by dobrze przemyslec przekierowania aby jak naj mniej stracic.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie to wejścia które mnie interesują to 2-3 frazy. Pozycjonowałem tylko stronę główną.

To w sumie wiele nie stracę z tego co piszesz. To mnie cieszy. Linków nie da się niestety zrobić podobnych do poprzednich. Dzięki.

Ma ktoś jeszcze jakieś własne doświadczenia?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno moje małe doświadczenie. Serwis, linkowana na interesujące frazy strona główna , pozycje na interesujące frazy nie najgorsze , po zmianie skryptu nie powróciły od pół roku.

Sądzę, że dobrze zrobiona migracja na nowy skrypt powinna w 90% się udać.

Podmiana tylko samego skryptu bez bardzo dobrego zadbania o redirecty raczej nie powiedzie się pozytywnie z punktu widzenia googla.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności