Skocz do zawartości

Pozycjonowanie stron we Flashu


kabanosdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie temat pozycjonowania flaszowych stron (cała we flashu). Wiadomo że część wyszukiwarek nie radzi sobie zbyt dobrze z tymi sprawami. Czytałem że można sobie trochę pomóc osadzając ważniejsze rzeczy (linki, obrazki, teksty) w <noembed>. Jednak co w przypadku gdy plik osadzamy nie przy użyciu

<object>

<embed> Bla bla bla

</embed>

</object>

tylko przy użyciu skryptu java <script type="text/javascript">? Czy jeżeli po ostatnim znaczniku dodam <noembed> to będzie to wyszukiwarka czytała i nie będzie to spamem? Czytałem że google czyta swf ale nieskompresowanego, tzn?

Dodam że nie zależy mi tu na 1-wszym miejscu lecz na lepszych wynikach przy typowych słowach i linkach dla mojej strony.

Po drugie czy obojętnie ile nie umieszczę rzeczy w tym znaczniku (oczywiście tylko związanych ze stroną) to nie będzie to spam?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zawsze stronę można przerobić - łącząc html (php) z flashem

2. jak nie ma możliwości można dać noembed (bez przesady) - nie zdarzyło nie się żeby strona dostała bana lub filtr

3. jest to częściowa forma spamu - bo treść jest widoczna dla robotów - a nie dla wszystkich

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zawsze stronę można przerobić - łącząc html (php) z flashem

Zgadza się... i wiem że jest to lepsze rozwiązanie.

Po prostu chciałem wiedzieć tylko dla siebie czy znacznik <noembed> choć trochę pomoże.

Jeżeli jeszcze można prosić to chciałbym wiedzieć czy użycie <noembed> musi być wcześniej poprzedzone jakąś konkretną metodą osadzenia pliku swf czy treść w noembed będzie czytana przy każdym z rodzajów osadzenia swf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności