Skocz do zawartości

Indeksacja Stron


Stanleyk700

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

Czy moze zauwazyliscie w ostatnich dniach/tygodniach/miesiacach znaczne opoznienia w indeksacji nowych stron przez google??

z reguly zajmuje mi to nie wiecej niz misiac czasu a tu nagle ze 3-4 strony czekaja juz okolo 1.5 miesiaca...czy moze zaobserwowaliscie takie zjawisko??

podkreslam iz dodaje strone do katalogow oraz linkuje ja wlasnym zapleczem.

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iii tam. strone postawilem tydzien temu, 5 dni temu do gugla sitemapa i nic, az do wczoraj. pingowalem i nic. wiec dalem linka. z joomli:) poszlo od razu - dzisiaj cala zaindexowana jak ta lala:)

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka umiescilem na joomlowskiej - okolo 100 podstron w sieci. chcialem zeby zaindexowalo nabijarke postow - w momencie dodawania do gugla miala moze 60 stron, jak umieszczalem linka juz bylo postow okolo 300.

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zauwazylem... wszystko zalezy od ilosci linkow do Twojej domeny i czestotliwosci updatow strony :D Jesli linkow duzo i czesto cos dodajesz/zmieniach na stronie to powinno byc dobrze :unsure:

hmmm jak widzisz 2 z tych stron mam w stopce i czekam na indeksacje moze moje okolo 100 postow sprawi iz strony sie zaindeksuja szybciej:)

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności