Skocz do zawartości

Nowa strona - dodawanie do wyszukiwarek


xTutorials

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wykupiłem domenę + hosting. Założyłem stronę light zawierającą tylko szablon + trochę treści z wybranej tematyki i mam teraz kilka pytań:

1) Jak szybko od wykupienia domeny i założenia wersji light strony dodajecie ją do wyszukiwarek?

2) Czy robicie to w tym samym czasie dla wszystkich wyszukiwarek czy w zależności od wyszukiwarki?

3) Czy to prawda że google lepiej reaguje na strony, które sam odnajdzie niż na strony dodane ręcznie?

4) Czy jest jakiś skrypt/strona, z której można to wszystko centralnie zrobić? Czy trzeba dla każdej wyszukiwarki szukać jej własnego mechanizmu.

5) Ostatnie pytanie (tylko nie krzyczcie, jestem początkujący). Do jakich wyszukiwarek dodajecie (Google, Yahoo, Onet znam). I co jeszcze?

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nic nie dodajemy, to gugiel dodaje

2 ja tylko dla gogla

3 recznie czekasz - dodasz link czekasz, na co tu reagowac? najlepiej jak chcesz by byla w indexie to dac linka z jakies strony czesto odwiedzanej przez roboty

4 nie slyszalem

5 ja tylko do gugla

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności