Skocz do zawartości

Jak reklamować ?


anfan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam stronę na skrypcie Wordpress, na której znajdują się głównie obszerne artykuły z dziedziny medycyny, zdrowia, sportu oraz aktywności fizycznej ogólnie mówiąc " zdrowy tryb życia" Domena strony jest nowa została kupiona jakieś 10 dni temu. Strona została już zaindeksowana w google ( 9 podstron). Moje pytanie brzmi mam 200 zł miesięcznie w jaki sposób skutecznie wydać taką kwotę ? Jak na razie na własną rękę kataloguje stronę w sposób ręczny 10 katalogów dziennie.

Ostatnio rozglądałem się za różnymi sposobami ale wolę wcześniej zapytać ekspertów może poradzą coś jeszcze innego.

To co biorę pod uwagę:

# Google AdWords

# kupowanie linków na allegro typu "Twój link za 7,90 zł na 55 000 tys stronach"

# kupowanie pakietów linków na różnych stronach

# czy może pozycjonowanie na słabe frazy ? ( ponieważ zestaw, który chciałbym to koszt około 550 zł miesięcznie | dowiadywałem się w różnych firmach a ta cenna to średnia

Coś jeszcze ?

Możecie coś doradzić ?

Zdrowy tryb życia dla każdego.

Wady postawy ciała to nie żarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa domena wiec spokojnie dodwawj do katalogow i postaraj sie o stale dobre linki. Adwords da ci ruch ale nie da kopa na przyszlosc tak jak zbieranie linkow. Jak domenka bedzie miala kilka miesiacy i dobrych linkow to kup punkty i wtedy ladnie dopalisz na wiele fraz za taka kwote i to wcale nie tylko slabe.

Aha i nie kupuj linkow/stron/skryptow/cudow na allegro chyba ze sie dobrze znasz albo najpierw zapytasz o nie na forum :unsure: pakiety linkow napewno odpadaja trzeba dobrze zbadac strony na ktorych kupujesz linki i pilnowac aby za chwile nie bylo tam farmy linkow wychodzacych czyli z gwaranca ilosci wychodzacych najlepiej.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, także jestem zwolennikiem powolnego dochodzenia do sukcesu. Ale mam pytanie kupowania punktów ? W temacie na tym forum dla początkujących "budowa zaplecza", napisano że kupowanie punktów z systemach typu linkme.pl itd to nie jest jednak dobry pomysł. To jak to jest ?

Mam także inne pytanie. Próbuje sam pozycjonować tylko i wyłącznie opierając się o wiedzę z tego forum, bez żądnego zaplecza i chciałbym zapytać się czy frazy, które wybrałem nie są przypadkiem zbyt mocne jak dla mnie. ( wszystko only polish )

- zdrowie

- zdrowe żywienie

- wady postawy ciała

- zdrowy tryb życia

- dietetyka

- aktywność fizyczna

Jak myślicie ? Lepiej zabrać się np za 2-3 konkretnie czy może zamienić niektóre te trudniejsze na jakieś łatwiejsze ?

Dodatkowo mam ogromny problem z tworzeniem title dla głównej strony ponieważ - każda z podanych prze mnie fraz trochę sie różni od siebie i nie wiem czy wstawić tylko jedną czy jak ? W wordpress na szczęście każdy napisany przeze mnie artykuł dostaje osobny title więc np jak piszę artykuł o plecach okrągłych (wada postawy) to tytuł daje taki: Nazwastrona.pl - wady postawy ciała - plecy okrągłe. Ale chciałbym wiedzieć czy poprzez to że w title nie pojawia się żadne słowo kluczowe nie popsuje niczego ?

Zdrowy tryb życia dla każdego.

Wady postawy ciała to nie żarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłabym na początek wybrać kilka dość szczegółowych fraz, aby szybko zająć miejsca przynoszące nawet niewielki ruch. Przy okazji we frazach niech się znajdują główne słowa, które później będziesz pozycjonował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ogólnie chce pozycjonować w przyszłości stronę na słowo "zdrowie" to mogę używać zwrotów, w którym nie pojawia się dokładnie to słowo ?

np. zdrowe odżywianie, zdrowe nawyki, zdrowy tryb życia ?

Czy to traktowane będzie tak samo ? Czy jako osobna fraza ?

Zdrowy tryb życia dla każdego.

Wady postawy ciała to nie żarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności