Skocz do zawartości

jak dodawac do katalogow?


xs400

Rekomendowane odpowiedzi

Filtr dostane za duża ilosc linkow z jednym anchorem, czy za nagly przyrost linkow z tym samym anchorem?

Moze sie myle ale wydaje mi sie ze filtr mozna zlapac przez to drugie (w koncu wiele topowych domen ma full linkow z danego anchora, fakt ze nie tylko z tego jenego) Czy zatem jezeli bede pozycjonowal pod jedna fraze, ale stopniowo i powoli to dostane filtr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Post jak najbardziej zasadny. Szczególnie dla nowych userów i początkujących pozycjonerów, bądź właścicieli stron pozycjonujacych własnym sumptem. Z mojego krótkiego doświadczenia wynika że:

1. Warto różnicować anchory - title przy dodawaniu do katalogów.

2. Im krótsze anchory, tym generalnie lepsze, mocniejsze linki

3. Warto aby anchory były jakieś sensowne. Ja dla przykładu buduje z nich krótkie zdania ze słowem kluczowym, na którym w danym wpisie bardzo mi zależy

*Początkowo linkowałem z jednym anchorem, lecz szybko się opamiętałem i ostatnio przy mniejszym wysiłku z mojej strony (mniej wpisów niż początkowo), ale za to z sensownymi anchorami wg. powyższych zasad stronka ładnie pnie się na interesujące mnie frazy.

Tyle z moich doświadczeń.

Oferuję usługi SEO w zakresie j. niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"strona o butach, buty, buty męskie, sklep z butami abdidas"

Warto jeszcze dodać, że wiele wartościowych, moderowanych katalogów odrzuca wpisy z takimi tytułami. Najlepiej, jak już wspomniano wcześniej, umieszczać w tytule 1 frazę, którą należy różnicować dodając stronę do kolejnych katalogów.

banner_forum1.png

Ręczne i automatyczne katalogowanie w jedym? Tak! Sprawdź program Sprytne Katalogowanie. Tutaj jest nasz spis katalogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznicowac anchory, jesli dodaje po 10-15 katalogow dziennie, a mam kilka, kilkanascie fraz ktore mnie interesuja, to szybko sie skoncza kombinacje, czy chodzi o roznicowanie w jednym katalogu (przy dodawaniu do kilku podkategorii i np. jeszcze podstron)? moze ktos mi to wyjasni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do katalogów radziłbym dodawać max na 3 anchory (strone główna) , podstrony potem linkowac z zaplecza / z wymiany linków/ z SWli

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek najbezpieczniej dodawać do katalogów najlepiej wypozycjonowanych na daną frazę i o dobrym PageRank. Jeśli przesadzisz z linkami to może cię czekać sandbox, który IMHO jest na zasadzie d20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze nie ma reguly. Jakis czas temu 2-3 miesieczna domene zaczalem katalogowac (wczesniej byla slabo podlinkowana) . W 2-3 dni dodalem ja do 80 katalogow, moze do czegos jeszcze i poza wyrazna poprawa pozycji nic zlego nie zauwazylem. W kazdym katalogu ten sam wpis i anchor (nawet nie do konca przemyslany bo dlugi).

Teraz mam w planie katalogowac z pojdynczym anchorem. Zrobie jeszcze ze 100 katalogow, potem zmienie anchor i kolejne 100 katalogow :D Zobacze jakie beda efekty. Mam nadzieje ze mnie filtr ominie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie tyczy wszystkich, strona moze byc 5 lat w googlach i miec 3 linki.

Takze generalnie mozna powiedziec ze tyczy sie slabo podlinkowanych stron.

Tak jak ktos wczesniej pisal dobrze jest zaczac od katalogowania na max 3 anchory, a potem dopalic to linkami z systemow wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności