Skocz do zawartości

Wolny Tybet


kajdo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, bardzo rzadko pisuję na forach internetowych,

nie wiedziałem, że tak emocjonalnie to odbierzecie.

Wyobraz sobie PW jakos adres mail, twoja wiadomosc jako list. Loguje sie, patrze a tu jakas niechciana wiadomosc od nie wiadomo kogo, w skrocie !!!SPAM!!!. Jak to zrozumiesz to nie przestaniesz dziwic ze tak zareagowalismy.

pozdro

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kolejny słomiany ogień .........

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde macie taki problem ze spamem? Nie wierzę w to co widzę....

Jak można być tak obojętnym i zasłaniać się stwierdzeniem że ten świat taki pokopany jest. Wiadomo że nikt nie jest bogiem, świata nie zmieni. Taki temat nie związany z tybetem - zobczcie sobie Zeitgesit - wtedy niektórzy z was dopiero zrozumieją jak bardzo ten świat jest pokopany i nie zamyka się w jednym pokoju z monitorem.

_______________________________________________________________

Firany

Spis Firm

Polskie forum Brighton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności