Skocz do zawartości

Milionerzy


hooli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Te pytania były banalne, a z tym Kaka, to fakt - jej chłopak wystukał w Google i dostał Wikipedię na 1 pozycji.

Też bym tak chciał...

Teraz wystarczy, że wykorzysta 50 na 50 i publiczność (w tej kolejności) - jak będzie zdecydowana przewaga na jedno z pytań, to ja bym zaryzykował nie znając odpowiedzi.

:D

Właśnie znalazłem: https://milionerzy.plejada.pl/forum.html?ha...GZvcnVtMDAxLmpz

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu emisji jak i podzieleniu na 2 odcinki to na bank wszystko ustawione pod nokaut polsatu :D

Tyle lat nikt nie wygral melona to oplaca im sie obnizyc troche poprzeczke dla reklamy co widac na wykresie:

https://www.google.com/trends/viz?q=milione...ctab=0&sa=N

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum milionerów :blush:

Byłem wtedy na publiczności. Pytanie za milion brzmiało mniej-więcej tak:

Która z niżej wymienionych postaci mitologicznych nie była dzieckiem Bellerofonta ?

Do wyboru były takie możliwości:

A) Hippolochos

:) Filonoe

C) Isandros

D) Laodamia

Paulina na początku wybrała koło 50:50 i zostały jej dwie możliwości - Filonoe oraz Hippolochos. Później zdecydowała się użyć koło pytanie do publiczności i głosy rozkładały się następująco :

52% dla Filonoe

48% dla Hippolochosa

Paulina uznała, że rozbieżność między głosami publiczności jest zbyt mała a sama nie ma pewności więc postanowiła się wycofać.

swoją drogą... jest multum komentarzy, że to fake i ludzie już piszą, że przestaną oglądać ten teleturniej z powodu, że traci na autentyczności

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z ta laska; Rezygnuje podobno? :

I wszystko jasne, z onet komentarze:

A pytanie bedzie takie kto używal takiej broni jak ... 31.03.2008 14:35

... Artemida odpowiedzi po kole 50:50 zostana Zorro czy Legolas. Pytanie smiesznie latwe niestety bohaterka nie udzieli wiadomosci i wycofa sie z programu. ~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, o ile się założycie że ktoś z TVN'u jej zabronił wygrać ten milion?

Pytanie miała banalne, miała 48% od publiczności na dobrą odpowiedź, do tego pół na pół i jeszcze do tego miała dobre przeczucie. Powiedzcie mi jaki normalny człowiek by zrezygnował? Do tego jak usłyszała że Legolas to była dobra odpowiedź to żadnego zaskoczenia na twarzy.

Jak dla mnie, zupełnie ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności