Skocz do zawartości

Co myslicie o pozycjonowaniu 4 firm


alumilut

Rekomendowane odpowiedzi

spam to spam, nie ma znaczenia czy linkujesz 1, czy 20 stron, jesli klient ma na to kase i Ciebie ona satysfakcjonuje to nie widze problemu :) . Gorzej jeśli warunkiem spełnienia umowy będzie TOP3 :D

Wiele firm tak robi, zacznajac od naszej branzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojalność wobec klienta obowiązuje w każdej branży.

Szczególnie w takich, które mają coś w spólnego z kreowaniem wizerunku.

Ihmo jest to w porządku tylko, jeżeli klienci są w pełni świadomi sytuacji.

Uregulowań prawnych, z tego co mi wiadomo brak.

Porządne agencje reklamowe mają odpowiednią klauzule w umowie.

Jak to jest w tej branży - nie wiem. Dopiero niedawno 'dorosłem' do

podpisywania umów. Nie są zbyt dopracowane..

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu z tym gorzej by było jak bys pozycjonował 4 serwisy różnych konkurencyjnych firm ... wtedy mogli by sie troszeczkę zdenerwowac jakby sie dowiedzieli

jemu chyba o to właśnie chodzi:) Ze jego jedna firma pozycjonuje 4 na tą samą frazę, czyli konkurencję.

Sprawę masz ciekawą. Kto zapłaci więcej ten jest wyżej. Ty decydujesz? A wysoko masz te strony na np identyczną frazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tej chwili wszyscy klienci, których strony pozycjonujesz na podobne frazy, wiedzą o sobie?

Tak, istnieje coś takiego jak lojalność wobec klienta, która wymaga, aby go o takiej sytuacji poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieja jakies prawne zakazy czy raczej lojalnosc wobec klienta.

Pytanie, która ma być pierwsza?

Lojalność wobec klienta to chyba najważniejsza rzecz, dodatkowo pomyśl sobie jak wyjdziesz na tym jak się dowiedzą. Stracisz wszystkich, prędzej czy później.A jeszcze popsujesz sobie rynek i opinie. No chyba, że lubisz sobie w kolano strzelać ;)

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie odnosi sie do tego jeden z punktów umowy której widziałem

"Podczas trwania tej umowy wykonawca zobowiązuje się nie prowadzić usług związanych z pozycjonowaniem fraz określonych w § 1 ust. 2, na rzecz innych podmiotów niż klient."

myśle że jeśli masz tak duzo klientów że pozycjonują już na te same wyrażenia nie ma sensu brać się za inne zlecenia pod tą sama frazą

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna wziac druga firmę na te same frazy. Mam taki jeden przypadek, akurat sie złozyło że na 2 frazy pokrywające się z drugim klientem jestem pierwszy. Poinformowałem go że juz pozycjonuje ten temat i conajwyzej mogę powalczyć maks o 2 pozycje. Tak jak ktoś wyzej pisał, lojalnosc to podstawa. Podoba się ona nawet temu co będzie drugi bo wie że następny conajwyzej będzie trzeci :pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym problem?

jezeli firmie A pan alumilut obiecal top1, drugiej firmie top3, trzeciej firmie top5,a czwartej top10 to w czym problem ? chodzi mi o jedna fraze? kwestia ustalenia szczegółów co i jak.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym problem?

jezeli firmie A pan alumilut obiecal top1, drugiej firmie top3, trzeciej firmie top5,a czwartej top10 to w czym problem ? chodzi mi o jedna fraze? kwestia ustalenia szczegółów co i jak.

fakt, gorzej jakby miał jedna firmę i cztery serwisy na te same hasła. Wszystkich do top1 nie wprowadzi. :pytajnik:

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności