Skocz do zawartości

Autentyki.pl sprzedane


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale pierd*lą tutaj z was niektórzy głupoty! :)

@THI od Twojej wyceny o mało nie spadłem z krzesła.

Jeśli np. dochód miesięczny wynosi 500zł (bo tego nie wiemy!) to po co to sprzedawać stronę za kilka tys?

Po za tym takie portale mają duże zaplecze finansowe i automatycznie poprzeczka cenowa idzie w górę.

Nie chce mi się gdybać, ponieważ nie znamy żadnych konkretów, ale raczej nikt by nie kupił niczego na czym miałby być stratny. Czy mam rację? Przecież na logikę - wydali 35k - musi im się opłacać! W portalach często pracują większe mózgi nawet od THI (tak wiem trudno w to uwierzyć :blush: ) i potrafią wycenić inwestycję.

Z pewnością była to dobrze przemyślana transakcja.

P.S. ewentualnie to był żart prima aprilis. :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrobili kupując ten serwis za te pieniądze dowiemy się za parę miesięcy. Zobaczymy co z tego zrobią. Serwis poszedł za taką kasę ze względu na domenę i pomysł, takich serwisów nie ma dużo w sieci.

Poza tym... mam pewien serwis od wielu lat. Nie dostałbym za niego pewnie 5000zł a od początku istnienia zarobił kilka razy tyle. Dlatego serwis który jest w miarę unikalny, na autorskim skrypcie z dobrą domeną i na dodatek coś zarabia nie opłaca się sprzedać za 4 cyfrową kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@THI od Twojej wyceny o mało nie spadłem z krzesła.

Jeśli np. dochód miesięczny wynosi 500zł (bo tego nie wiemy!) to po co to sprzedawać stronę za kilka tys?

Ja nie napisałem że serwis zarabia 500 zł miesiecnie, co na pierwszy rzut oka jest i tak nierealne.

Moge ci stworzyc kopie tego serwisu tj. cms+design+baza kilkadziesiat glupich wpisow za jakies 1000-2000 zł.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również winszuje i życze wszystkim webmasterom w Polsce, aby ich praca była tak a może nawet na więcej wyceniana.

Ale nie od dziś wiadmo że w sieci można się dorobić, no chociażby posiadając taką domenkę https://allegro.pl/item332503778_www_nieruchomosci_pl.html

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domene nieruchomosci.pl mozna zastapic kazda inna jest jeszcze pewnie wiele mozliwosci z kombinowaniem z nazwa domeny.

100 tys to naprawde duzo i za ta kase mozna zrobic naprawde wiele i miec lepsze wyniki niz kupno tego serwisu

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Na aukcję nie jest wystawiona domena nieruchomosci.pl, tylko subdomena: www.nieruchomosci.pl. Nieruchomosci.pl nadal będzie należeć do NASKu.

Z bez www jest przekierowanie na z www. Ciekawe, czy załatwią mi przekierowanie z www.radom.pl na moja stronę... przecież to to samo...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności