Skocz do zawartości

Autentyki.pl sprzedane


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@THI od Twojej wyceny o mało nie spadłem z krzesła.

Jeśli np. dochód miesięczny wynosi 500zł (bo tego nie wiemy!) to po co to sprzedawać stronę za kilka tys?

Ja nie napisałem że serwis zarabia 500 zł miesiecnie, co na pierwszy rzut oka jest i tak nierealne.

Moge ci stworzyc kopie tego serwisu tj. cms+design+baza kilkadziesiat glupich wpisow za jakies 1000-2000 zł.

Nie musisz mi robić identycznej strony (wystarczy podobna :P ). Zrób mi identyczny ruch, dochód itd. i sprzedaj ją 1000zł. ;)

Jeśli chodzi o oskryptowanie to faktycznie niewiele jest warte, ale strony się kupuje dla oprogramowania, czy zasięgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ryu juz myslal ze nie wiadomo co

Swoja droga u mnie tez pojawil sie wstepnie kupiec ale oferowal tylko 7 tys zl, ja chcialem rozmowe rozpoczac od 10 tys. zl

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z PiO wcześniej nie słyszał to teraz już wie o autentykach.pl :) Tak myślałem, ale sądziłem, że z poważnego bloga nie będzie sobie żartował ;)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domene nieruchomosci.pl mozna zastapic kazda inna jest jeszcze pewnie wiele mozliwosci z kombinowaniem z nazwa domeny.

100 tys to naprawde duzo i za ta kase mozna zrobic naprawde wiele i miec lepsze wyniki niz kupno tego serwisu

To powiedz to tym co kupili sex.com, vodka.com itp że za te kilka mln dolarów zrobisz więcej niż kupno jakiegoś głupiego adresu.

Pewnie lepiej wydać mniej na domenę vodka-mocna-super-extra.com :)

Jak bym miał tyle kasy to sam bym kupił te nieruchomości.

Patrzycie przez swój pryzmat a prawda jest taka że wiele ludzi nie wie jak używać google i jak będzie szukać nieruchomości to zgadnijcie co wpisze w adres? I zapewniam że nie będzie to nieruchomosci.sdgfghjhhhj.pl.

Do tego nieruchomości to drogie dobra i wydanie dla kogoś 10PLN na ogłoszenie przy cenie mieszkania np. 300.000 to jest nic.

Teraz weźcie nasz rynek nieruchomości który się rozwija... a zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zresztą

smialo pisz chetnie poczytam

nie porównuj jakiejs pl-ki z takimi sex.com bo to jest inna skala

Jezeli chodzi o polski rynek to za 100 tys mozna duzo osiagnac jezeli chodzi o pozycjonowanie bo kupno łysej domeny za 100 tys to zaden wyczyn

a gadac "gdybym to ja mial to bym kupil" to kazdy potrafi

a co do rynku nieruchomosci to rozwija sie ladnie budownictwo jednorodzinne, jezeli chodzi o nowe blokli 4 pietrowe to widac juz nie tyle co zastoj a "zmniejszona zdolnosc kredytowa" lub tez "usilne czekanie przyszlych kupujacych na spadek ceny", efekty juz w 3 miescie widac

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiecej zaproponowano mi za serwis 15k pln. wtedy zarabial ok 3k miesiecznie, wiec stwierdzilem iz za mniej niz 12x3 plus costam czyli 45 nie sprzedam. wiadomo jak sie skonczylo. bylem zdzierca, nie znam sie na rynku, itd. serwis wciaz moj, wciaz zarabia, duzo mniej ale co tam.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj jakiejs pl-ki z takimi sex.com bo to jest inna skala

No właśnie inna skala bo tam idzie o miliony $ a u nas tysiące PLN.

Jezeli chodzi o polski rynek to za 100 tys mozna duzo osiagnac jezeli chodzi o pozycjonowanie bo kupno łysej domeny za 100 tys to zaden wyczyn

Promocja serwisu to nie tylko pozycjonowanie. A kupno dobrej domeny nawet za 100 tysięcy jak widać po tej aukcji nie jest łatwe.

a gadac "gdybym to ja mial to bym kupil" to kazdy potrafi

No a co mam napisać :pytajnik: Że kupię ? Nie kupię bo nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności