Skocz do zawartości

[prywata] moje Ip sie gryzie z serwerami, mamy tu speca od adminowania ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie serwer i myslalem, ze lezy, jednak jak sprawdzam przez proxy to smiga tylko z mojego komputera nie dziala. czesto mam tak, ze jakas strona - moja strona, lub jakis moj serwer u mnie lezy a na icnnych IP dziala. Po godzinie / dwoch dziala i u mnie. Mam osiedlowe lacze o stalym IP. Nie wie ktos czy da sie cos z tym zrobic tak na szybko ? Restart nie pomaga.

edit. No i juz smiga ale pewnie za chwile znowu nagle przestanie odpowiadac, wiem, ze da sie zrobic jakies czary-mary w cmd ale nie wiem jak :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj najpierw swojego providera czy te ip które u ciebie nie działają nie są u niego na liście bogon. To najczęstrza przyczyna że jakaś strona nie działa z jednego ip gdy np u kolegi działa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności