Skocz do zawartości

ktore miejsce?


xs400

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróć również na to że internauta będzie kierował się wyświetlanym tytułem strony:

np pomiędzy:

:::: Strona Główna :::: Serwisu ::::

a

Strona pasjonatów motoryzacji, recenzje testy. Zapraszamy.

jest subtelna różnica.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze interpretuje zloty trojkat to wynika z tego ze 3 pierwsze pozycje maja 100% ogladalonsc (a nie "klikalnosc"). Internauta przeczyta 3 pierwsze opisy i byc moze na ktoras z tych stronek wejdzie.

Tak jak zauwazyl gerdi w duzej mierze zalezy to od opisu. Ja dodam jeszcze ze wplyw na wybór moze tez wynikac z prestizu jakie daje 1 miejsce, ale nie tylko...

Ok, wiemy co czytaja (co widzą), teraz pytanie na co klikają?

Moze ktos dysponuje rozkladem klikniec?

Ciekawy tez jestem jak wiele osob przeglada wiecej niz 1 strone wyszkukan.

Domyslam sie ze to wszytsko zalezy tez od rodzaju info jakiego sie szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności