Skocz do zawartości

Wordpress zaindeksowany pomimo braku linków


lj2m

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to mozliwe, ale mi podobne rzeczy zdazaly sie nie raz i to nie tylko na blogach.

Przy okazji zadam podobne pytanie.

Jaka jest szansa na to ze google zaindeksuje dużą cześc podstron, slabo lub wcale niepodlinkoawnej domeny (np z wiki, czy z qlweb)? dodam ze pare podstron juz widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google bierze takze linki z naglowka referer, jesli weszles na jakas stronek z tego bloga to google moglo sie o tym dowiedziec ;)
remik09, niby jak?

według mnie tez jest to możliwe, wystarczy że na stronie podpięty jest Analytics wtedy z łątwością google zczyta z jakiego URL'a dany delikwent przyszedł

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe, ale mi podobne rzeczy zdazaly sie nie raz i to nie tylko na blogach.

Przy okazji zadam podobne pytanie.

Jaka jest szansa na to ze google zaindeksuje dużą cześc podstron, slabo lub wcale niepodlinkoawnej domeny (np z wiki, czy z qlweb)? dodam ze pare podstron juz widzi.

0.17645%

A tak na poważnie to cholera wie. Google zataja te algorytmy.

Jak to jest na Wordpressie nie wiem, ale np. Google Blogger ma właśnie takie cudo jak Toolbar to na pewno googlebot się przezeń na Twojego bloga wcisł. Jeśli nie masz, to ja nie wiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności