Skocz do zawartości

Które zaplecze kupić...


marynistyka.org

Rekomendowane odpowiedzi

To nie możesz po prostu zlecić komuś ( :P ) pozycjonowania fraz na których ci zależy? Nie są one dość popularne, więc na pewno nie będzie za drogo.

Witaj elpav :(

na razie po tym co przeczytałem powyżej wychodzi na to, że muszę zlecić komuś zrobienie w Joomli od nowa mojej strony głównej - Marynistyka.org i 3 podstron - Oferta, Współpraca i Kontakt, bo okazało się, że to jest priorytetem... aby nie odstraszały a zachęcały do odwiedzin w sklepie... tak wynika z rad Kolegów z Forum powyżej... a dopiero później zająć się ich pozycjonowaniem.

Poza tym chciałbym najpierw chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie -

"bardzo ważne pytanie o którym wspomniał już tjay99:

Czy jeżeli Osoba, Która Się Na Tym Zna stworzy mi te 4 strony serwisu od nowa, i będą wyglądały zachęcająco a nie odpychająco - czy stracę mój PR, linki zwrotne, linki wartościowe ze stron tematycznych, całą indeksację o którą nie mając pojęcia co robię walczyłem przez ostatni rok? " - nie chciałbym mimo wszystko roku mojej ciężkiej, chociaż może głupiego wartej pracy, tak po prostu wyrzucać do kosza, poza tym, część osób, których linki mam na swoich stronach, a oni moje to ludzie, których polubiłem - nie chciałbym zostawiać ich na lodzie, nagle po prostu kasując linki i odnośniki do ich stron :(

A po trzecie elpav - rozmawiając otwarcie (doradzasz mi na forum od początku mojego tutaj istnienia) - mój faktyczny, realny przychód ze sklepu i allegro (który oczywiście chciałby zwiększyć, chciałbym również rozwinąć, promować markę Marynistyka.org) to na dzień dzisiejszy - 800-1200zł "na czysto" :( po opłatach, zusie, podatkach, itd - myślisz, że będzie mnie stać mnie na profesjonalne pozycjonowanie nawet tych prostych fraz gdy już znajdę kogoś, kto moje 4 strony serwisu postawi od nowa aby wyglądały profesjonalnie?

Poza tym używanie SWL to sztuka sam w sobie (ja nawet po 2 latach nadal się uczę). Jeśli chcesz się nauczyć - dobre.

Jeśli nie, profi załatwi dobre wyniki małym kosztem i BEZPIESZNE!

Witaj TTSEO

już wiem, że używanie SWL to sztuka, nauczyłem się na własnej skórze wstawiając Linkme na moje jedyne 4 strony - nadal tam są, bo pod wpływem waszych uwag i nie tylko - robiłem dzisiaj wymianę barterową z szanowaną w branży żeglarską firmą, również dowiedziałem się, że moje strony są trochę archaiczne i trudne w odbiorze - podjąłem decyzję, że poszukam kogoś na Forum, kto zrobi mi te 4 strony tak jak powinny wyglądać - to jest teraz dla mnie podstawą...

TTSEO... nie wiem co oznacza "profi"... :)

Tak więc postaram się na razie znaleźć na razie kogoś, to doprowadzi moje strony do porządku (najpierw postaram się znaleźć odpowiedź na moje "bardzo ważne pytanie" a dopiero później... pozycjonowanie.

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

P.S.

Możesz spokojnie zmienić anchor w stopce z "moja strona" na np. "prezenty dla żeglarzy"

Loss - zamienione :)... bardzo Ci dziękuję :P

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności