Skocz do zawartości

Nazwa domeny słowem kluczowym.


sylyx

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zmiany nazwy firmy. Porównując dwie domeny agencja.com i sylyx.com i pozycjonując je pod dwie frazy"agencja" i "agencja interaktywna".

Jakie korzyści mogę osiągnąć stosując domenę agencja.com w stosunku do domeny bez słowa kluczowego?

I czy te korzyści równoważą, lub przewyższają zalety posiadania nazwy własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba nikt nie szuka agencji interaktywnej wpisując w googlu "agencja".

No może kilka osób się znajdzie :)

Ale warto zastanowić się nad stworzeniem własnej marki. Łatwiej będzie wypromowac markę "sylyx" niż "agencja" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W Twoim wypadku polecałbym domenę agencja-interaktywna.com. Ile razy tworzę stronę zawsze zawieram słowa kluczowe w nazwie domeny, później pozycjonuje na słowa pokrewne z jej nazwą, tytuły stron daje zbliżone lub identyczne i często zdarza się iż strona po zindeksowaniu wskakuje na TOP 10.

----------------------------------------

Darmowe pozycjonowanie stron polecam kurs, katalog i system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku polecałbym domenę agencja-interaktywna.com. Ile razy tworzę stronę zawsze zawieram słowa kluczowe w nazwie domeny, później pozycjonuje na słowa pokrewne z jej nazwą, tytuły stron daje zbliżone lub identyczne i często zdarza się iż strona po zindeksowaniu wskakuje na TOP 10.

To wyjaśnij nam wszystkim, dlaczego nie ma w top100 domeny pozycjonowanie.com czy pozycjonowanie.pl na "pozycjonowanie"?

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij nam wszystkim, dlaczego nie ma w top100 domeny pozycjonowanie.com czy pozycjonowanie.pl na "pozycjonowanie"?

Bo na pozycjonowanie.pl jest jakieś słabe forum które się niedawno ruszyło, a pozycjonowanie.com należy do mnie, jest zaparkowana i nic na niej nie robiłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma znaczenia nazwa domeny.

Prosty przyklad:

wpisz "bielizna" i zauwaz ze na 1 miejscu jest domena bez slowa kluczowego w nazwie. Zwroc tez uwage na to, ile dziesiatek stron ma w nazwie slowo bielizna i jak daleko jest w wynikach wyszukiwania.

Tak jak wczesniej Ci radzono - promuj marke, nie staiwaj kolejnej no-name agnecji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powinieneś wiedzieć, że nazwa domeny ma jakieś 0,5% znaczenia przy trudnych frazach, ale nawet 100% przy niszowych. Im fraza bardziej popularna, tym ten % mniejszy. To, że G pogrubi link to też jakiś żart. I właściwie tyle w tym temacie można powiedzieć.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności