Skocz do zawartości

Nazwa domeny słowem kluczowym.


sylyx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

aqqry dobrze gada,

na agencja.com stwórz jakieś zaplecze dla Twojej strony, i obie te strony pozycjonuj. Sprawdzisz którą łatwiej, zbadasz wszystko no i będziesz mieć większy ruch w sumie;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam dobór domeny nie jest wystarczający stronę oczywiście trzeba pozycjonować. Ale jeśli mamy w domenie swoje słowa kluczowe to na pewno będzie łatwiej. Ale tak jak pisałem wcześniej, w wypadku niszowych fraz zastosowanie ich w nazwie domeny możemy liczyć na Top 10 w googlach. Ostatnio zrobiłem stronę gdzie zawarłem potem słowa kluczowe w nazwie domeny po 3 dniach była w 10 google. Więc to wszystko zależy z czym mamy do czynienia (jaką dziedziną). Pozdrawiam :)

------------------------------------

Angielski przez Internet czyli nowa metoda nauki angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku polecałbym domenę agencja-interaktywna.com. Ile razy tworzę stronę zawsze zawieram słowa kluczowe w nazwie domeny, Darmowe pozycjonowanie stron polecam kurs, katalog i system wymiany linków

czyli skoro Ty tak robisz to jest dobrze ?

na popracie Twojej tezy wpisz sobie w Gogoogle "darmowe pozycjonowanie stron"

Jest możliwy bonus za słowa w domenie, ale chyba wypada widzieć skąd się bierze a nie tworzyć teorię. tutaj trochę więcej napisałem: https://www.gcity.pl/node/92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku polecałbym domenę agencja-interaktywna.com. Ile razy tworzę stronę zawsze zawieram słowa kluczowe w nazwie domeny, Darmowe pozycjonowanie stron polecam kurs, katalog i system wymiany linków

czyli skoro Ty tak robisz to jest dobrze ?

na popracie Twojej tezy wpisz sobie w Gogoogle "darmowe pozycjonowanie stron"

Jest możliwy bonus za słowa w domenie, ale chyba wypada widzieć skąd się bierze a nie tworzyć teorię. tutaj trochę więcej napisałem: https://www.gcity.pl/node/92

To nie jest tworzenie teorii, tylko praktyka :). I nie zgodzę się do końca z artykułem ze strony gcity.pl. Swoją drogą aby zobaczyć efekty to należy taką stronę z odpowiednią domeną pozycjonować więc wpisując "darmowe pozycjonowanie stron" nie zobaczysz strony www.darmowe-pozycjonowanie-stron.com ponieważ nie została jeszcze nawet zindeksowana przez Google i jak na razie to ma może z 5 backlinks. Ale podkreślam że przy frazach niszowych domena ma duże znaczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domena ma duże znaczenie

jak może mieć większe znaczenie przy frazach niszowych a przy tych "gorszych" mniejsze? trochę, źle tu ująłeś.

nazwa domeny ma takie samo znaczenie zawsze, tylko, że przy frazach niszowych zwyczajnie to może wystarczyć i nie trzeba dodatkowo jakiegoś silnego pozycjonowania.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domena ma duże znaczenie

jak może mieć większe znaczenie przy frazach niszowych a przy tych "gorszych" mniejsze? trochę, źle tu ująłeś.

nazwa domeny ma takie samo znaczenie zawsze, tylko, że przy frazach niszowych zwyczajnie to może wystarczyć i nie trzeba dodatkowo jakiegoś silnego pozycjonowania.

Dokładnie :ph34r: Prosto i na temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, byc moze slowo kluczowe w nazwie domeny ma jakis maly wplyw, widoczny tylko przy "lekkich" frazach. A moze wcale nie o to chodzi? Moze same metatagi i tresc spowodowyłyby to samo (skoro fraza latwa)?

A na koniec cos na poparcie i zaprzeczenie powyższego ;)

Zrobilem strone na "temat", a nazwa domeny była slowem kluczowym, konkurencja bardzo mala, strona lekko podlinkowana. Przez kilka tygodni bylem w top10 a od kilku tygodni jestem pod koniec top200 :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xs400 FSB, filtr?;>

jednak nie widzę tutaj powiazania z nazwą domeny ze słowem kluczowym.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tworzenie teorii, tylko praktyka :ph34r:.

To pokaż i wyjaśnij. Nie mam monopolu na prawdę i wiedzę, ale zamiast tajemnej magii staram się pokazywać przykłady i UZASADNIAĆ twierdzenia i ten artykuł to wyjaśnia. W Twoich porzypadkach w grę wchodzi 1000000 czynników, a akrgumentacja :"BO ja tak wiem z doświadczenia" niczego nie uzasadnia. Często "doświadczenie" z którym spotykam się wśród rozmówców na PiO to wrażenie że tak jest, a nie rozsądna analiza.

Jeżeli chcesz to ogłaszaj swoją "wiedzę" ale ja nie widzę żadnego innego dododu na znaczenie nazwy po za tym który wynika z Przypadkowych linków bez anchora (raczej z urlem zamiast anchora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xs400,

wątpię w to, żeby nazwa domeny miała wpływ na to, że spadłeś w google tak nisko.

nigdy się nie spotkałem z takim przypadkiem, dlatego mam do tego jakiś dystans, aczkolwiek jak znajdę wolną chwilę to to sprawdze.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michat no wlasnie nie wiem czy filtr :/

Powiazanie: nazwa domeny byla fraza, na ktora chcialem pozycjonowac.

Podobnie mialem jeszcze z 2 innymi stronkami.

Można dostać filtra oczywiście jeżeli pozycjonujemy stronę tylko na jedną frazę a w dodatku mamy ją jeszcze w nazwie domeny. Miałem taki przypadek, kiedy zrobiłem stronę domena pod frazę i nie stosowałem różnych wariatów z anchorem. Byłem w 10 a po 3 miesiącach wylot na 200 pozycje.

-----------------------

Nauka angielskiego przez Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności