Skocz do zawartości

Porządek w Google


bart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak Jez, ale tu nie chodzi o polemikę tylko o wyniki ze statystyk.

Mając stronę na miejscach 8-10 w google miałem na to słowo średnio 60-70 % tego co będąc na 11 pozycji. Jeżeli masz inne statsy to polemizujmy ;)

Jeż ma racje, ale mysle, ze to jeszcze zalezy od tematyki strony.

Jaka jest np. swiadomosc (z punktu widzenia informatycznego) glównej grupy docelowej. Wiadmo, ze inaczej posrzegaja wyniki wyjadacze tacy jak my, a co innego ludzie, ktorzy korzystaja z Internetu bardzo sporadycznie, w przerwie w pracy po wyjsciu z programu ksiegowego, do ktorego wklepuja dane...

Z punktu widzenia psychologicznego teoria Jeża jest bardzo poprawna. Choc wiadomo, ze kazdy dazy by bbyc wyzej i wyzej, wiec zazwyczaj po drodze zachacza sie o miejsca srednio-dobre, wspomnianie przez Jeża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 (!) jest lepsze niż 8.  

9 (!) jest lepsze niż 8.  

11 jest lepsze niż 8.  

21 jest lepsze niż 18.

mysle ze w takich przypadkach najwazniejszy jest opis pod linkiem

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Oczywiście, to co napisałem ma miejsce dla wpisów równorzędnych pod względem atrakcyjności, a takie nie istnieją. Jak zwykle, funkcjonuje tutaj prawo nagłówków.

Po drugie. Moim sposobem jest po prostu tworzenie ciekawego contentu. W wypadku jednego z moich serwisów, ok. 8-10% odwiedzających przegląda go w całości (kilkadziesiąt podstron). Jak ktoś znajdzie to czego szukał, nie musi szukać dalej.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 8-10% odwiedzających przegląda go w całości (kilkadziesiąt podstron).

u mnie to jest deko większa liczba i to jest moje przekleństwo :cry:

bo kurcze transfer zżerają jak koolerka 8)

średni czas przebywania w serwisie 12-19 minut

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni czas przebywania w serwisie 12-19 minut

U mnie sredni czas jest troszeczke wiekszy ;)

Co do pozycji to z moich statystyk wynika, ze 11 i 12 miejsca sa duzo lepsze niz niekiedy nawet 5 i 6 w Google. Jak haslo jest popularne to jest duzo Adwords wykupionych na to haslo i wtedy dwa gorne linki sponsorowane powoduja to , ze ze zwyklych wynikow widac tylko pierwsze 4 miejsca (4-te sam tytul).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności