Skocz do zawartości

Najlepsze Polskie firmy SEO wg czasopisma Internet


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ranking najlepszych firm w Polsce zrobiony jak widzę na podstawie TOP10 na "pozycjonowanie" :good: hehe

Tak czy inaczej gratuluje tym, których znam :D na pewno jakiś klient dzięki temu wpadnie..

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparaty fotograficzne - trudna fraza? Niech przegonią ceneo z cyfrowych, to wtedy mogą sie chwalić. :good:

ja długo byłem przed ceneo i mnie tam nie ma <płacze> :D

Tak na powaznie, to kolejna statystyka, zrobiona nie wiem na podstawie czego, bo w przypadku sunrise to chyba nie satysfakcji klienta wynikajacej z efektywnosci kampanii :)

Zapewne taka reklama to jakis bonus dla niektórych firm za to ze kupuja u nich reklame.

Z drugiej strony nie bądźmy zazdrośni ;) Niech sobie maja, patrząc obiektywnie w tym rankingu są firmy które zasługują na miano napewno bardzo dobrych i skutecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazły sie tam firmy, które odpowiedziały na @ z "rybką" a niektórym po prostu brakuje czasu na pierdołki :good:, a w tym rankingu sa góra 2 firmy z którymi nalezy sie liczyć.

O firmie ze słoneczkiem nie ma sensu rozmawiać bo z autopsji znam ich słabizne (kiedyś robili podchody abym odwalał za nich to czego nie potrafią zrobić)

PS.

zdradze , że biurko obok mnie siedzi taki niepozorny facecik, który "zagina jedną klawiaturą" 90 % firm wymienionych w rankingu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rankingi to wogole jakas glupota...kiedys odwiedzilem strone firmy ze sloneczkiem i zwrocilem uwage na ich cennik..jak dla mnie sprawa strasznie zenujaca...no ale coz...kazdy robi tak jak chce,na pewno art4web zasluzylo na 1 pozycje i firma Czarka,zwyciezcom szczere gratulacje:)

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi pozycjonerzy nie muszą być w top 10 na frazę pozycjonowanie :good: poza tym dobry pozycjoner jest zawalony robotą i nie musi marnować czasu na promocje i mocy zaplecza na top 10 ;p Ktoś kiedyś na tym forum (sorry nie pamiętam kto) napisał, że często firmy, które zamawiają pozycjonowanie nie znają się na rzeczy i mogą się kierować albo takimi wątpliwymi rankingami albo ceną. Oczywiście w ich mniemaniu im wyższa cena tym lepsza usługa. Ot taka moja mała dygresja... :D

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci , czy wogle jest możliwe zrobienie takiego TOP najlepszych firm w pozycjonowaniu ? myśle że to dopiero była by jadka :good:

Zrobić konkurs tylko dla firm. Na jakąś frazę. Do rejestracji wymagane podanie nipu czy regonu w celu kontroli. Dać z pół roku i zobaczyć :D

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności