Skocz do zawartości

Najlepsze Polskie firmy SEO wg czasopisma Internet


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Firmy do tego artykułu dobierali chyba jednak wpisując słowo "pozycjonowanie" w Google. W mailu autor artykułu podesłał plik Word z pytaniami i ten kto szybko i sprawnie odpowiedział miał odpowiednio wyższe szanse na dostanie się do artykułu.

Odnośnie obecności firmy ze słoneczkiem to podobno autor został poinformowany o niejasnościach wokół działalności tej firmy.

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Czarek - Podsyłali plik i mowili wypełnij. Widać kto jest leniem (albo zawalony robotą:rolleyes:) Jeśli chodzi o SS to chciałbym zobaczyć tych 1300 klientów z pozycjonowania :) Podciągneli PPC pod ranking i teraz się wyróżniają. Cwanie nie powiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Czarek - Podsyłali plik i mowili wypełnij. Widać kto jest leniem (albo zawalony robotą:)) Jeśli chodzi o SS to chciałbym zobaczyć tych 1300 klientów z pozycjonowania :) Podciągneli PPC pod ranking i teraz się wyróżniają. Cwanie nie powiem..

a ileż można tłumaczyć jak krowie na rowie , że zapytania o pozycjonowanie maja wysyłać z poziomu formularza i podawać kompletne dane ??

to nie moja wina, że jeden z drugim nie potrafią czytać czytelnej informacji na stronie, dodatkowo mam dosyć "zapytań" o pozycjonowanie zakładów bukmacherskich, opisów, gier i innych pierdół pokemonowskich :rolleyes:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze firmy to te, które najwięcej kasy ściągają, co czasem się ma nijak do poziomu usług i wiedzy posiadanej.

Robiłem parę rzeczy dla firmy, która od lat okupuje no.1 w Google na prominentne hasło "seo company", zresztą przywoływana na naszym forum wiele razy, zwłaszcza przy pytaniach o update pageranku...

Wcale nie jestem żadnym specem, nie jest to specjalnie mój temat...

I byłem porażony poziomem wiedzy, jaki ten GIGANT (czyli ludzie z ich zespołu) prezentują.

To nawet trudno opisać. To nawet nie PRZEDSZKOLE.

Jak więc widać liczy sie wyłącznie dobry MARKETING jak sie chce robić biznes....

Jeno klientów szkoda...

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darqre moge Ciebie zacytować w naszym "spamblogu" ?? :rolleyes:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umarłem prawie - firma widzialni - za swój największy sukces uważają wprowadzenie słowa implanty ......, rzeczywiście super trudna fraza ...

"Prawie".... - no coż - szkoda :rolleyes:

Podaliśmy chyba z 20 wyrażeń (nie będę wymieniał) - autor niestety nie mógł tylu dodać, więc wybraliśmy te z brzegu, bo ten artykuł to nie było nasze "być albo nie być". Być może mogliśmy wybrać "lepsze", ale dla klientów prawdopodobnie nie ma większej różnicy. Pościgaj się z nami na "implanty" jeśli to taka prosta fraza... Czekamy na pierwszym miejscu :)

Nie uważam tego artykułu za wyznacznik czegokolwiek i wiem, że wiele osób będzie go krytykowało (szczególnie tutaj), ale sądzę, że znalazły się w nim dobre i uczciwe firmy (w większości). Bardzo mi miło, że znaleźliśmy się w towarzystwie Goldposition, Artefakt czy Inhead. Z tego co kojarzę miał być chyba Bluerank? Co do słońca... autor napisał, że w ostatecznej wersji artykułu tej firmy nie będzie - widocznie coś się zmieniło.

Ucinając wszelkie spekulacje - za artykuł autor nie pobierał żadnych opłat - podesłał tylko plik z pytaniami, na które należało odpowiedzieć. A w artykule znajdują się również firmy spoza TOP10.

Mateusz Zyguła / widzialni.pl

widzialni.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od top firm niezły jest artykuł :rolleyes: , mówiący o etycznym i nie etycznym pozycjonowani a najbardziej mi sie podoba opublikowany kodeks etyczny SEO :) nie będę go tu przytaczał zachęcam do lektury.

kodeks etyczny seo :) może sobie też jakiś zrobimy co ? bo widze ze wszyscy inni pozycjonerzy już go mają tylko nie my :P

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności