Skocz do zawartości

Najlepsze Polskie firmy SEO wg czasopisma Internet


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najlepsze, to pojęcie względne.

Konkurs byłby smaczny. Pozycjonujemy strone przez 2 miechy na konkretną frazę(jakąś głupią) I kto po tym czasie bedzie w top10 bedzie w artykule ;) Nagrody pieniężne nie byłyby dla pisma czymś strasznym, tymbardziej że zapewne zrobiłoby sobie niezłą reklamę w internecie.

Wiem, że nie każdy by w tym wziął udział, ale ciekawa by była taka rywalizacja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Widzę za na tej liście "niby" najlepszych firm znalazł się Artefakt - to chyba jakiś żart :pytajnik: Pol roku pozycjonowali moje 3 frazy i żadna nawet nie znalazła się w pierwszej 100 !!! I to jest Polska czołówka?

Podaj frazy, adres i od kiedy dokładnie Twoja strona jest pozycjonowana (all zgodne z umową jaką posiadasz). Dopiero wtedy będziemy mogli określić, czy Twój "żal" jest słuszny czy też ten post jest tylko....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności