Skocz do zawartości

[współpraca] Oddamy w dobre ręce: nawakacje.net


travelcity

Rekomendowane odpowiedzi

Podróże to twoja pasja? Inne kultury cię zawsze interesowały? Chcesz swoją wiedzą i pasją podzielić się z innymi? My ci w tym chętnie pomożemy!

Myślałeś kiedyś o stworzeniu strony dla innych pasjonatów takich ja ty? Proponujemy wszystkim, którzy mają ciekawe pomysły pomoc przy realizaji takiego serwisu. Jeśli tylko potrawisz na nas zainteresować, możemy ci pomóc w:

* grafika (przygotowanie designu strony)

* programowanie

* pozycjonowanie/promocja

* hosting

* domena (mamy do dyspozycji kilka domen, m.in. nawakacje.net; możemy również zaintestować w nowe)

Wszystko zależy tylko od tego co masz do zaproponowania, czekamy na ciekawe inicjatywy. W miarę potrzeb postaramy się ułatwić start, jednak liczy się przede wszystkim twój wkład w całe przesięwzięcie.

Jeśli zatem nasza propozycja cię zaciekawiła to czekamy na ciebie! Można się z nami skontaktować poprzez:

* url: www.travelcity.pl

* e-mail: info<at>travelcity.pl

* gg: 1112615

* icq: 280677867

* komórka: +48 500 091 310

PS1: Jeśli niniejszy post jest w jakikolwiek sposób niezgodny z regulaminem forum prosimy o jego usnięcie lub przenisienie w odpowiednie miejsce.

PS2: Prosimy raczej nie zaczynać dyskusji na forum, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś kiedyś o stworzeniu strony dla innych pasjonatów takich ja ty? Proponujemy wszystkim, którzy mają ciekawe pomysły pomoc przy realizaji takiego serwisu. Jeśli tylko potrawisz na nas zainteresować, możemy ci pomóc w:

Jak chcecie zrobić dobre strony to raczej sami się weźcie za robote a nie obiecujcie bzdury.

Komercyjna firma, która się wyręcza ludzmi "bezinteresownie", dobre sobie!

A zainwestowanie w kolejną domenę .net to już żenada!!! Zainwestuj lepiej w ksiązkę "Savoir vivre w biznesie" zanim wyjedziesz z taką następną propozycją.

Pozdr.

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na ciekawe inicjatywy. W miarę potrzeb postaramy się ułatwić start, jednak liczy się przede wszystkim twój wkład w całe przesięwzięcie.

ok jak widze ssanie na całego czyżby brakowało pomysłow ??

jednak liczy się przede wszystkim twój wkład w całe przesięwzięcie.

Mój wkład to pomysł Wasz wkład to kasa (oczywiście dla mnie :mrgreen: ) zaznaczam że zaczynajaca sie od pewnej cyfry plus 4 zera. (jak zainteresowanie kontakt priv ;) )

Prosimy raczej nie zaczynać dyskusji na forum

prawdziwej cnoty krytyk sie nie boi ??? czy jakoś tam 8)

czyżby było coś do ukrycia ??

pzdr

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności