Skocz do zawartości

Ile czasu minie zanim Google znajdzie wpis w Qlwebie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dodaje się adderem, to trafia, na cały przekrój Qlwebów, od dobrze się indeksyjących, po słabiej.

Wpisy trafiają zarówno, do zaindeksowanych podkategorii jak i nowych, czy też kolejnych podstron podkategorii, które nie są zaindeksowane.

Ilość dodawanych dziennie wpisów zależy oczywiście od domeny i jej histori; liczby linków; itd...

Jeżeli domena jest nowa, to dodanie nawet 20-30 wpisów dziennie może spowodować filtra. Wynikałoby z tego że Qlweby, posiadają jakąś moc, a indeksowanie w tym przypadku to chybił-trafił, co jednak powinno w ciągu dłuższego dodawania np. 2 tygodnie dać pewną średnią. Ja uważam, że powinno się indeksować jakieś 20% wpisów, w ciągu tygodnia-miesiąca od ich dodania.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli domena jest nowa, to dodanie nawet 20-30 wpisów dziennie może spowodować filtra.

Udało Ci się dostać filtra za dodawanie kilkudziesięciu wpisów do Qlwebów dziennie?

Właśnie dodałem kilka nowiutkich stronek do całej bazy na raz i obserwuje efekty.

W przypadku stronek już 'używanych' nie zauważyłem żadnych.

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się dostać filtra za dodawanie kilkudziesięciu wpisów do Qlwebów dziennie?

Tak, na nową domenę, przy mniej/więcej takiej ilości dostałem filtr. Inne linkowanie było raczej śladowe.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się dostać filtra za dodawanie kilkudziesięciu wpisów do Qlwebów dziennie?

Właśnie dodałem kilka nowiutkich stronek do całej bazy na raz i obserwuje efekty.

W przypadku stronek już 'używanych' nie zauważyłem żadnych.

Heh o filtr po dodaniu do qlweb wcale nie tak trudno. Wszystko za sprawa wyswietlania ostatnio dodanych wpisow na stronie glownej. Wyobraz sobie ze dodasz 500 wpisow na raz, 200 z nich pojawi sie na stronie glownej katalogow jako ostatnio dodane wpisy, w tym czasie google zajrzy sobie np na 50 katalogow. Nowa domena i 50 linkow z 50 roznych domen na raz i to ze stron glownych, czasem lyknie sie przez filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd grzegorzu takie przypuszczenia.

a to, że szanse indeksacji spadają jak strona jest dalej niż na 3 podstronie...

policz sobie... masz drzewo:

główna/kategoria/podkategoria/podstrona kategorii(może być podstrona kat 2, 3, ..., 100, [...])

i co, nie zaindeksuje google?

Jadnym z serwisow ktore mam jest strona z hotelami. Strona glowa PR6, natomist links.html PR3. Na stronie z linkami jest ok 160 linkow do poszczegolnych krajow posortowanych wg. kontynentow, na przyklad links_de.html (dla linkow tematycznie dla niemieckich stron) ktore ma PR1. Google zaindeksowal ok. 70-100 pierwszych links_xx.html + te ktore byly pogrubione (czesc z wiekszych wyroznionych krajow), pozostale 50 nawet nie ma kopii w Google Cache. Wszystko oczywiscie jest bardzo SEO, i znacznei wyzszej jakosci niz qlweb, ale skoro przez 6 lat istnienia serwisu Google nie byl wstanie zaindeksowac tych podstron to cos znaczy.

P.S. Qlweb tez sa rozne rodzaje, te by Jahu indeksuja sie troche inaczej, tu szanse na zaindeksowanie sa znacznie wieksze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności