Skocz do zawartości

Seo Party ---> Web Party 2k8


Daniel Kędzierski

Tytuł imprezy  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który tytuł imprezy Web Party uważasz za interesujący

    • Web Party 2k8 - Internet dla Firm
      7
    • Web Party 2k8 - Daj się kliknąć
      30
    • Web Party 2k8 - Tak, byś zaistniał.
      8
    • Web Party 2k8 - Rozwój z predkością Internetu.
      6
    • Web Party 2k8 - Potęga Internetu
      21


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gerdi, Lublin niestety tym razem sie nie zjawi.. Termin nam zupelnie nie pasuje, dla studentow jest to mniej wiecej srodek sesji, a od nas wszyscy studiuja. Poza tym egzaminy zdarzaja sie takze w soboty, wiec chcac, nie chcac nie bedziemy mogli. Ja mysle, ze takich osob jest wiecej i czesc takze nie bedzie mogla przyjechac. W innym terminie to bardzo chetnie..

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, nic mi na ten temat nie wiadomo :)

A jesli chodzi o stopke, to nie bylo jeszcze czasu podmienic :)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek mało wiem że mało - jednak lepiej jak jest większy popyt.

Koszt jaki ponosi uczestnik całej imprezy wynosi 100 zł - kosz faktyczny na osobe oscyluje w granicach 300 zł/osoba.

Tak więc rozumiesz skąd to ograniczenie.

Gdybym zrobił wstęp 300 zł to też byłoby to ograniczenie dla wielu osób.

Choć tak naprawde już nie chodziło w kosztach o to czy będzie to 120 czy 150 osób. Chodziło o zapewnienie pewnych atrakcji podczas pobytu jak np. rejs statkiem który owszem mieści 200 osób - jednak obsługa statku która czesto tego typu rejst organizuje dla firm twierdzi że przy 100 osobach można tam się w miare swobodnie poruszać.

Oczywiście są jeszcze ukryte koszty takich imprez.

Co do promocji oczywiście że z rozmachem podstawowo portal, radio, patron prezydenta, branzowe wydawnictwa.

Jednak wiem że Ci którym naprawde zależy to odpowiednio wcześnie dokonają rejestracji.

Podczas Seo Party było 60-70 osób, zanim uzbierała się grupka 20-30 osób które uznało że są happy i napewno będa to mase osób kręciło nosem że Dzierżązna to wioska, że daleko, że termin nie taki.

Ci co byli na Seo Party nie żałują nikt nie kręci nosem, każdy dobrze się bawił - Ci co zbyt długo nim kręcili mieli poprostu problem z noclegami i przybiciem. Na Seo Party także było wielu chetnych - problem pojawił się z noclegami.

Tak więc Kaviorek będzie wiadomo że Ci co się zgłoszą zalezy im na poznaniu innych ludzi a ja zadbam o to by jak tylko pojawi się www i formularz rejestracji ludzie z PIO dowiedzieli sie o tym odpowiednio wcześnie.

Zresztą Tomek/Xann będzie mnie w tym wspierał by aktualne informacje pojawiały się na PIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak termin i plan imprezy jest już ostateczny.

No ja niestety tez już mam plany na ten dzień i nie pokrywają się one ze Szczecinem :/

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności