Skocz do zawartości

Seo Party ---> Web Party 2k8


Daniel Kędzierski

Tytuł imprezy  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który tytuł imprezy Web Party uważasz za interesujący

    • Web Party 2k8 - Internet dla Firm
      7
    • Web Party 2k8 - Daj się kliknąć
      30
    • Web Party 2k8 - Tak, byś zaistniał.
      8
    • Web Party 2k8 - Rozwój z predkością Internetu.
      6
    • Web Party 2k8 - Potęga Internetu
      21


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pogubiłem się czyli płacimy za amu amu i piciu piciu zrzuta po 100zł, a pozostałe koszty min. zakwaterowanie to już we własnym zakresie.

Czy zrzuta po 300zł ??

Rozumiem też że wymienione "napoje inne" we własnym zakresie ??

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarek organizacyjne nie - raczej kwestia 2 strony prelegentów.

Mimo że prezentacje to tylko dodatek do integracji, kwestia mniej ważna to chcę mieć to dopięte.

Rezerwacjami zajmuje się: SPNT, tam też będzie dokonywało się wpłaty.

Jak ktoś chce rezerwować i wstępne szczeg. to podaje namiar na dziewczyne odpowiedzialną za rezerwacje.

"Szanowni Państwo,

Zespół Klastra ICT Pomorze Zachodnie, Szook.pl i Xann Design z prawdziwą przyjemnością

zaprasza

na ITparty -

- konferencję i imprezę integracyjną

specjalistów reklamy internetowej,

organizowanej

w dniu 14 czerwca 2008

w Szczecinie

na pokładzie statku Odra Queen.

Spotkanie będzie okazją zarówno do prezentacji Państwa firmy jak i nawiązaniu bezpośrednich kontaktów z ludźmi z branży z całej Polski podczas Biesiady Morskiej na terenie Mariny PTTK.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

z Panią Anną Płusa tel. 091 4892050 w. 19 e-mail: aplusa@spnt.pl

"

Dokładne info co do planu imprezy pojawią się na www - tutaj jednak musze czekać na osteczne decyzje netsprint,onet.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem - Nowa Zelandia daleko - ale Szczecin :D?. Czy wychodzicie czasem z domu ;).

Ja na seo imprezy do Krakowa wpadałem jadąc 8-10 godzin bez jęku ;). Krupek jak robil re-impreze po wizycie w Szczecinie to praktycznie było hasło 3 godziny i trasa ;). Ludzie z Krakowa w kilka godzin sie zebrali i okolic.

Więc nie pisac że daleko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chodzi o takie daleko :D Poprostu zmęczyć troszke się idzie, tymbardziej że teraz stale takie wyjazdy będą, wiec szkoda ze daleko.

Chociaż jak na Woodstock jechałem do Kostrzyna to źle nie było, a niedaleko chyba z Kostrzyna do Szczecina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności