Skocz do zawartości

Seo Party ---> Web Party 2k8


Daniel Kędzierski

Tytuł imprezy  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który tytuł imprezy Web Party uważasz za interesujący

    • Web Party 2k8 - Internet dla Firm
      7
    • Web Party 2k8 - Daj się kliknąć
      30
    • Web Party 2k8 - Tak, byś zaistniał.
      8
    • Web Party 2k8 - Rozwój z predkością Internetu.
      6
    • Web Party 2k8 - Potęga Internetu
      21


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, sobie myślę że nie ma jeszcze strony rejestracji.

Po doświadczeniach z Dzierżąznej gdzie "stara gwardia" która na początku imprezy nie chciała rozmawiać z "nowymi". Tak sobie myślę.

Hehe, może to zbieranie znajomych króliczka. Ze Szczecina ma być 40 osób to w sumie 40 % - IT Party - zbieracie resztę 100 % ??

A może inni uczestnicy do was nie pasują ?? Może lepiej zaprosić innych bardziej wartościowych - to napiszcie IT PARTY, tylko dla ludzi którzy są starymi wygami reszta (plebs) nie ma wstępu.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerdi ale ja nie rozumiem w czym jest problem ?.

Podalem wyzej tel. i meila do rejestracji, formularza narazie nie będzie i wcześniej też nie było.

Jak będzie już formularz to napisze, to tylko pozornie się wydaje że dopięcie drobnych szczeg. jest banalne.

Ktoś chce to się rejestruje, nie to nie - tam ograniczeń brak.

Gerdi jednak zakładając takie podejście jak Twoje, to człowiek nigdy i nigdzie by nie jeździł.

Ostatnio byłem na IAB Update - z PIO były jeszcze tylko 4 osoby - łącznie było nas 5 na 300 osob - z czego ja znałem 10,15 osób.

Tak samo impreza w Dzierżąznej jak sam piszesz na początku imprezy "stara gwardia" a wg. Ciebie jak powinno być ? że ci co się znają mają chodzić i mówić witaj to ja STARA GWARDIA :). Przeciez takie imprezy rozkręca czas, a to czy ktoś zupełnie nie znający ludzi na danej imprezie się odnajdzie zależy wyłącznie od tej osoby.

W Szczecinie nie będzie podziału jak napisałeś stara/nowa itp itd z jednego podstawowego powodu - jedni będą starą gwardią w seo inni w sem a inni w projektowaniu czy programowaniu co automatycznie powoduje że kazdy w mniej znanym dla siebie temacie będzie nowym.

Jak dobrze się cofniesz przeczytasz że impreza kierowana jest do IT a nie tylko ciasno do SEO - bo ludzie z seo się już znają, ale beda mieli okazje poznać innych ludzi - potencjalnych partnerów, tak samo ja np. graficy poznać seowców czy programistów.

Tak więc do zobaczenia Gerdi na It Party i nie szukaj w tym jakiś grupek wsparcia.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności