Skocz do zawartości

wycenianie pozycjonowania


stronnicza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niech sobie pozycjonuje i "warzywniak w lublinie".

Jeżeli teraz chce spróbować "ogłoszenia" to niech próbuje.

Nie bardzo rozumiem nastawienie niektórych osób w tym wątku.

Pozycjonuje i chce brać za to pieniądze? W czym problem?

Chyba w tym, że się w końcu nauczy i przybędzie konkurencji..

Jeżeli się potknie to będzie musiała z tego wyjść.

Jeżeli klient się zrazi - zmieni firmę.

Naskoczyliście na osobę początkującą jak wilki na owce.

Każdy kiedyś zaczynał. Większość popełniała błędy

i popełnia je do dziś. Takie życie ;)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać ten temat ale po kilkudziesięciu bzdurnych postach odechciało mi się. Czy Wy naprawdę już nie pamiętacie jak sami zaczynaliście i prosiliście innych o pomoc? ;)

Konkretnie - proponuję rozmowę na priv - może mi się uda Ci pomóc.Jakbyś była zainteresowana to pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie coś sensownego w tym topicu czy robic zrzute na basen i kisiel ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem nastawienie niektórych osób w tym wątku.

Pozycjonuje i chce brać za to pieniądze? W czym problem?

Równie dobrze może przeczytać ten temat 1000 innych osób potrafiących dodać stronę do katalogu i chcących na tym zarabiać. Tylko czy to już jest pozycjonowanie czy usługa katalogowania? Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Żeby było jasne, koleżanka wg. mojej opinii może śmiało świadczyć odpłatne usługi katalogowania a pozycjonowanie to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kiedyś zaczynał , a co do obaw o skuteczność własnych umiejętności to ja przynajmniej mam odczucia na zasadzie "im głębiej w las tym więcej drzew" ........

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak jeden zaczal najezdzac to wszyscy zaczeli jak teraz Adam napisal ze najezdzaja niepotrzebnie kazdy pisze ze wszyscy inni najezdzaja niepotrzebne.. smiech na sali kochani "profesjonalisci" za dyche.

ps. Adam ma racje. Forum jest od tego zeby pytac i nawet o najglupsze rzeczy.. jesli nigdzie nie ma na to odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ma racje. Forum jest od tego zeby pytac i nawet o najglupsze rzeczy.. jesli nigdzie nie ma na to odpowiedzi.

A Ty będziesz na takie pytania odpowiadał? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej sie nie pochwalilas swoimi frazami:)czekamy...jezeli to nie jest tajne

z tego co wiem nie jest najmądrzejsze chwalenie się publicznie co i dla kogo pozycjonujesz, źle myslę?

chcesz pomocy a fraz nie mozesz podac?...tak kazdemu latwiej cos ci poradzic...

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronnicza, jeśli pozycjoner nie może podać adresów pozycjonowanych stron to powodem jest zazwyczaj umowa z klientem, która zabrania mu ujawniania tego typu informacji. Poza tym, żaden pozycjoner nie chce ujawniać swojego zaplecza (do którego można dojść przez analizę strony pozycjonowanej), a Ty przecież go nie masz, więc nic Ci nie grozi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronnicza, jeśli pozycjoner nie może podać adresów pozycjonowanych stron to powodem jest zazwyczaj umowa z klientem, która zabrania mu ujawniania tego typu informacji. Poza tym, żaden pozycjoner nie chce ujawniać swojego zaplecza (do którego można dojść przez analizę strony pozycjonowanej), a Ty przecież go nie masz, więc nic Ci nie grozi ;-)

ta szalona dyskusja i rady na priv wyjaśniły mi tyle, że nie będę odpłatnie się w to bawić, chyba że lokalne łatwe frazy. Jest na to za wcześnie a kilka udanych fraz dla zaprzyjaźnionych firm to za mało. Zlecenie które mam jest za trudne i zapewne komuś je zlecę. Zamieszczę ogłoszenie na forum. Albo temat odpuszczę. Dzięki Wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób szybciutko umarło jakże chwalebne zaangażowanie i wiara w siebie :) A ktoś dostanie kolejne zlecenie i nauczy się znowu czegoś nowego.

Z jednej strony firmy seo 14 latków którzy nie znają słowa porażka i nie boją się żadnej krytyki a właściwie żadna do nich nie dociera a z drugiej strach i przerażenie w oczach po kilku zniechęcających "dobrych radach potencjalnej konkurencji".

Szkoda stronnicza myślałem że pokażesz malkontentom że jednak jak się chce to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób szybciutko umarło jakże chwalebne zaangażowanie i wiara w siebie ;) A ktoś dostanie kolejne zlecenie i nauczy się znowu czegoś nowego.

Z jednej strony firmy seo 14 latków którzy nie znają słowa porażka i nie boją się żadnej krytyki a właściwie żadna do nich nie dociera a z drugiej strach i przerażenie w oczach po kilku zniechęcających "dobrych radach potencjalnej konkurencji".

Szkoda stronnicza myślałem że pokażesz malkontentom że jednak jak się chce to można.

Oczywiście że pokaże, ale nie teraz, nie rezygnuję z pozycjonowania, jedynie większe projekty odpuszczam. Może za jakiś czas i na większe sprawy przyjdzie pora, tymczasem zaplecze i nauka. Ale działam dalej ( w tej chwili 4 stronki), przynajmniej wiem do czego dążyć. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronnicza nie przejmuj się niektórymi postami, widze ze niektórym się juz w głowach poprzewracało. Jesli masz juz doswiadczenie to wspaniale. Łatwiejsze zlecenia mozesz próbować robic, o bana ciężko, a ewentualne filtry naprawde trzeba sie postarać. Pozycjonuj kilka anchorów +linkowanie wewnętrzne i będzie dobrze. Trudniejsze zlecaj na zewnątrz jakiejs zaufanej firmie, osobie i ona będzie robiła wyceny za Ciebie, ty doliczysz sobie marże za pozyskanie klienta. Pozycjonowanie to nie jest żadna wyższa szkoła magii, kwestia umiejętnego tworzenia zaplecza i jego wykorzystywania. Powoli twórz swoje zaplecze,.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności