Skocz do zawartości

Konkurencja


Buakaw Por. Pramuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym wypozycjonować stronę na fraze Buakaw Pramuk. Powiedzcie mi czy trudno mi będzie tego dokonać ?

https://www.google.pl/search?client=firefox...Szukaj+w+Google

Czy mam jakąś ogromną konkurencje ? Myślę że te strony z tymi filmikami to nie aż tak wiele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 porządne linki i wypozycjonowane.

warunek trochę czasu i cierpliwości.

Preselle Pages - fajne, ale z czasem osłabną.

Teoretycznie dałoby się to zrobić jednym linkiem, chyba, że strona jest słabiutka, jeżeli tak to 3 linki w 3 miesiące :). Alebo 3000 w tydzień :soczek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć temat, a autora zaprosić do zapoznania się z PODSTAWAMI pozycjonowania :soczek:

Popieram posta :)

No tak, ktos wspomni o preclach to latwiej zapytac co to niz poczytac co to. A tyle wiedzy na forum. Sam zadaje sporo pytan, ale czasem czytam nowe tematy i widze, ze niektorzy chcialiby w kilka godzin poznac pio i juz, szybko, szybciutko miec wyniki. Ja czytam juz miesiac, a ciagle malo wiem. Czasu trzeba, czasu i cierpliwosci... (+ pot, lzy, krew...)

PS. prosze moda o usuniecie mojego postu za kilkanascie godzin (nie chce zasmiecac forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam ale ja nie chce wykładów żadnych... po prostu w artykułach jest wszystko wyjaśnione ale ja wole usłyszeć to prostym językiem i w 2 słowach niż się męczyć z całą stroną...

A wracając do tematu to w sumie nie pozycjonowąłem w ogóle strony a jest na dobrym miejscu :) Jak na poczatek:

https://www.google.pl/search?q=Buakaw+Pramu...art=10&sa=N

4 miejsce ;) Fraza Buakaw Pramuk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności