Skocz do zawartości

Wszystko się sypie...


hooli

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to najwyzszy czas, zeby przejsc na swoja poczte. W sumie jakos sie przyzwyczailem do tlen.pl, ale jak takie wpadki, ze caly dzien nie mam dostepu do skrzynki, to ja dziekuje :)

EDIT: to jest jakas masakra, jakis mega pech mnie przesladuje, ładuje sie teraz na konto z hostingiem i wyskakuje:

"Podany login lub hasło moze byc niepoprawne, aczkolwiek 1 lub wiecej naszych serwerow nie odpowiedzialo na probe logowania. Sprobuj jeszcze raz, jesli syt. sie powtorzy poczekaj na usuniecie awarii..."

Mało, tlen.pl dalej lezy, nie mam jak zebrac swoich adresów, odpisac, cokolwiek. Gdyby nie to, ze jutro wyjezdzam na 3 dni, to bym wylozył, ale musze wszystko dopiac na ostatni guzik. Jednym słowem: MASAKRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności