Skocz do zawartości

"Twój LINK na 17000 stron!"


kyan

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro taką oferte:

Pozycjonowanie, od dziś może być dziecinnie proste - dzięki 17000 księgom gości!

Mam do zaoferowania reklamę tekstową na 17000 księgach gości serwisu 4webfree.pl. [Jest to reklama tekstowa, w postaci link z nazwą strony, plus krótki opis (14 znaków nazwa, 58 znaków opisu, nieograniczona dlugosc adresu) na górze stron podanych w opisie aukcji.]Za kwotę 3zł twoja reklama będzie wyświetlana przez 10 dni. Dzięki tej aukcji możesz zareklamować własną stronę za niewielkie pieniądze. Za 10 dni emisji Twojego linku u nas płacisz jedynie 3zł. Dlaczego warto właśnie u nas się zareklamować? Bo oferujemy reklamę na kilku stronach, przez 10 dni. Za jeden dzień reklamy płacisz jedyne 30 groszy!!! Reklama jest wyświetlana na 17 tysiącach księgach gości użytkowników serwisu 4webfree.pl. Zakładając, że na każdą księgę gości wejdzie dziennie chociaż 10 osób, Twoją reklamę obejrzy w jeden dzień 170 tysięcy osób. Ile osób zobaczy ją przez 10 dni?

Zastanawiam się czy nie jest to pic. Taki link kosztuje 3zł i wydaje mi się to troche dziwne. Co o tym sądzicie, warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile takich linków jest na kazdej ze stron, ponad 50 :)
Dokładnie, jako pojedyczy link nic nie warto, też 100 nic nie warto - jeśli będa 100k albo 1m - to można dyskutować - wiem, że zdanie są rózne.

PS: Bo 1k/10k zaindeksowane w G po jakim czasie - to na pewno warto, ale ile z TYCH będą w indeksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności