Skocz do zawartości

10 stron w top 10


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sobie zaplecze tematyczne 20 stron pod kombinacje fraz dwuwyrazowych (po kilka na stronę) .

"fraza 1 fraza2" - gdzie wyrazy będące frazą 1 są dość popularnymi keywordami. Mam obecnie te 20 stron na miejscach od top 10 do top 60 na właśnie te pojedyncze frazy. Teraz "ulepszam" to zaplecze i strony podskoczą znacząco w wynikach.

I tu się zaczyna problem bo może tak się zdarzyć że bardzo podobne strony obstawią wyniki np. 5-25 na kila bardzo popularnych fraz.

PS

No i się właśnie zastanawiam czy obstawianie w ten sposób wyników nie podpada pod ustawę o uczciwej konkurencji czy coś tam.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolę się podłączyć pod ten wątek bo mój problem jest w zasadzie podobny. Kilka moich stronek zapleczowych stoi bardzo wysoko na pewne frazy (a w zasadzie pewne ich podstrony - rekord to 4 moje śmietnikowe stronki). Ponieważ generują one spory ruch (każda w granicach 100 uu dziennie) to chciałbym to wykorzystać jakoś (=zarobić), i jednocześnie pozbyć się z top 10 moich śmietniczków :) Co byście w takiej sytuacji zaproponowali? Jakieś przekierowanie na inną, ale podobną tematycznie stronę? Chodzi mi o przekierowanie pojedynczych podstron.

Pozdrawiam

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli są to normalne strony i wszystko z nimi jest ok (sa zgodne z wytycznymi G), a dodatkowo służą jako zaplecze, to mogą i zajmowac top 100, nikt ich nie ruszy tylko dlatego, że komus sie to nie podoba, jeżeli będa to nic nie warte smietniki, to jest spora szansa że polecą

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że to są raczej śmietniki, może nie 100 ale na pewno 90% :) Głównie jednak chodzi o to, że nie umieszczam tam żadnych reklam (bo strach przed banem) a dziennie 2000 osób na te śmietniki wchodzi i tak sobie myślę jak to wykrzystać.

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

No i się właśnie zastanawiam czy obstawianie w ten sposób wyników nie podpada pod ustawę o uczciwej konkurencji czy coś tam.

ze co??

Swego czasu miałem 8 storn w top 10 i nic sie nie działo ale to testy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności