Skocz do zawartości

SWL - pytanie od drugiej strony


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy ze Radek też musi. ;) Liczy się skutek a nie jak go zrobimy

i tu jesteś w dużym błędzie. Chyba, że interesuje Cię tylko 'DZISIEJSZY' skutek.

Jest dokładnie jak wspomniał Szoku - jeśli traktujesz sprawę poważnie to budujesz co nieco, jak interesuje Cię TYLKO skutek teraźniejszy, to łatwo i przyjemnie jedziesz na SWL , bo jutro , albo pojutrze zawsze możesz robić coś innego.....

Wystarczy, żeby np. nagle znikły seo.net i eweblink........i zanim powstanie dobry system wymiany linków rotacyjnych, to trochę kasy z rynku zniknie , trochę stron pospada........

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1973 przeczytaj każdą odpowiedź moją dwa razy w tym wątku, ja twierdzę ze SWL służy do dopalania a nie pozycjonowania. Przy takim podejściu do sprawy możesz spać spokojnie jak by zniknęły

sorki, sorki, za dużo na raz robię i ucieka mi wątek.......

a tak apropos....zastanawia mnie czy te forum dopala SWLem frazę 'pozycjonowanie' ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Radek nie używa SWL to nie znaczy ze całe PIO tez nie używa to że całe PIO używa ewelbinka to nie znaczy ze Radek też musi. :jezyk1: Liczy się skutek a nie jak go zrobimy

Xann, ale ja używam SWL w tym i Twojego (choć mam w nim głównie śmieci :rolleyes:) Napisałem tylko że da się bez SWL. Do czego wykorzystuję - ano do linkowania zaplecza, szczególnie tego "zbyt podobnego do ciebie" - myślę tu o zapleczu automatycznym, aby uniknąć linkowania wzajemnego, SWL daje mi odpowiednio dobry algorytm losowego rozrzucenia linków z różnych stron.

Ale ale - co do kosztów pozycjonowania bez SWL - moim zdaniem są czasami nawet 10x wyższe niż z SWL. Zatem kwestia konwersji i uświadomienia klienta o kosztach. No i różnie to bywa. SWL to jest narzędziem które należy mądrze wykorzystywać. I nie może być jedynym

Szook - co do zwalczenia SWL ja widzę jedną prosta metodę wytępienia tego - co w czasach ręcznej moderacji Google jest już dziś do wykonania - google rejestruje się w SWLach i wrzuca swoje frazy - każda strona co wyświetli ich link - ban. Systemów jest kilkanaście w Polsce, moim zdaniem do rozgromienia w miesiąc, bo po fali banów reszta sama się przestraszy i wycofa z systemów.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wymiany linków dla jednych służy do pozycjonowania strony dla innych dla sprzedaży powierzchni reklamowej pod linka, Czy wyszukiwarki będą banowały strony które będą wymieniają się u siebie powierzchnią reklamową ?

Podanie powodu typu strona została wyidexowana z wyszukiwarki bo sprzedawała powierzchnie reklamową (emitowała gratis) pod linki dla innych stron raczej nie wchodzi w gre.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności